Чемпіонат Львівської області-2019: визначилися всі учасники

Чемпіонат Львівської області-2019: визначилися всі учасники

2485
Чемпіонат Львівської області-2019: визначилися всі учасники

До вашої уваги перелік учасників чемпіонату Львівської області серед футбольних клубів Прем’єр-ліги сезону 2019-го року (юнацькі та дорослі склади):

1. ФК "Юність" (Верхня Білка);

2. СКК "Демня";

3. ФК "Миколаїв";

4. "Фенікс-Стефано" (Підмонастир);

5. ФК "Самбір";

6. "Думна" (Ременів);

7. ФК "Локомотив" (Рава-Руська);

8. "Юність" (Гійче);

9. ЛСК "Погонь" (Львів);

10. ФК "Мостиська";

11. "Гірник" (Новояворівськ);

12. ФК "Енергетик-Рочин" (Добротвір/Соснівка);

13. ФК "Львів-Сокіл" (Борщовичі);

14. МФК "Галичина" (Дрогобич).

Змагання в найсильнішій лізі Львівщини проходитимуть в одній групі серед 14-ти команд. Перший тур заплановано на неділю, 7-ме квітня.

Нагадаємо, що минулого тижня Голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко провів зустріч із президентами футбольних клубів Прем'єр-ліги та потенційними кандидатами на участь у чемпіонаті Львівської області з футболу серед команд ПЛ: ФК "Львів-Сокіл" (Борщовичі), "Кар'єр-Дністер" (Торчиновичі/Старий Самбір) та МФК "Галичина" (Дрогобич).

Читайте також: "Сокіл" (Сокільники): старожил Львівщини футбольної

Згідно з Регламентом обласних змагань із футболу сезону 2018-го року, лише переможець Першої ліги за спортивним принципом здобув право в сезоні 2019-го року виступати в чемпіонаті Львівської області з футболу серед команд Прем'єр-ліги – борщовицький "Сокіл".

До Федерації футболу Львівської області надійшло письмове звернення СФК "Кордія" (Муроване) з відмовою від участі в найвищій аматорській лізі Львівщини. У зв'язку з тим, що дві команди виявили бажання зайняти вакантне місце у Прем'єр-лізі сезону-2019, на нараді було прийнято рішення до 28-го лютого цього року сформувати остаточний склад учасників цьогорічного чемпіонату Львівської області з футболу,

Впродовж тижня Комітет проведення змагань Федерації футболу Львівської області отримав офіційні письмові листи від команд-учасниць щодо фінансових гарантій участі в чемпіонаті. Проте "Кар'єр-Дністер" (Торчиновичі/Старий Самбір) не виконав свої фінансові зобов'язання за минулий рік та порушив регламентні норми під час проведення турніру пам'яті Ернеста Юста, не з'явившись без попередження на матч 3-го туру групового етапу, відповідно виявивши неповагу до суперника.

Читайте також: СКК "Пісочна": тернистий шлях до зірок

Виходячи з цього, Комітет проведення змагань відмовив команді "Кар'єр-Дністер" (Торчиновичі/Старий Самбір) в участі в чемпіонаті Львівської області з футболу (лист додається) та включив у склад учасників обласної Прем'єр-ліги сезону-2019 команду МФК "Галичина" (Дрогобич).

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме