Степан Слобода: "У "Фенікса-Стефано" є всі умови для того, щоб поборотися за золоті медалі"

Степан Слобода: "У "Фенікса-Стефано" є всі умови для того, щоб поборотися за золоті медалі"

99

Атакувальний півзахисник "Фенікс-Стефано" Степан Слобода розпочав другий сезон у складі команди. У інтерв'ю інформаційному центру клубу атакувальний півзахисник розповів про виступи команди у минулорічному чемпіонаті Львівщини, підготовку до нового сезону, а також поділився своїми очікуваннями від нового сезону.

- Як охарактеризуєш свою гру у вчорашньому матчі проти ЛеоКераміки?

- Вчорашня гра показала, що я не готовий ще на всі 100. Я знаю себе і свої можливості, можу приносити більше користі на футбольному полі. Працюю над цим, щоб разом з "Феніксом" перемагати.

- Як загалом підготовка до сезону? Чи набрала команда вже хоча б половину очікуваних кондицій?

Читайте також: "Фенікс-Стефано" запросив Ільківа і Вербного

- Підготовка хороша. На мою думку, "Фенікси" добре входять в новий сезон. Тренування, фітнес програма , ігри - це дозволить нам, я гадаю, успішно почати і закінчити сезон. Думаю, команда зараз на шляху до оптимальних кондицій і в наступних іграх ми будемо готові на 100%.

- Як оціниш минулий сезон?

- Минулий сезон для мене став першим у футболці "Феніксу". Видався для мене нелегким: вищий рівень футболу, новий колектив, який підтримав мене, за що я вдячний хлопцям. ☺️ Дуже цікавий і напружений сезон на високому рівні.

- Які очікування у наступному сезоні?

- Від цього сезону чекаю нових перемог, вдалих матчів і боротьби за чемпіонство. Нам це під силу! Кожен в команді є професіоналом своєї справи. Думаю, разом ми зможемо поборотись за золоті медалі чемпіонату, адже, в нас є всі умови для цього, завдяки тренерському штабу, президенту і, звичайно, нашим вболівальникам.

- Що побажаєш фанатам "Фенікса"?

- Всім прихильникам, в першу чергу, велике дякую за підтримку, за їх потрачений час, за їх запал в очах, коли вони вболівають за нас. Бажаю, щоб у них все було добре, щоб завжди підтримували нас, а ми зробимо все, щоб тішити їх новими перемогами.
Не можу не згадати про свого найменшого вболівалька - сина Ромчика, який був присутній майже на усіх матчах "Фенікса" минулого сезону. Все, що я роблю - все для нього.

Читайте також: Артур Теміров: "Футбол - божевільне хобі, в якому я самовиражаюся"

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме