Меморіал Юста-2019: день третій

Меморіал Юста-2019: день третій

293
Меморіал Юста-2019: день третій

У першому суботньому матчі (2-го лютого) групового етапу 20-го турніру пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста ФК "Львів U-17" розписав результативну мирову з колективом із Перемишлян, повідомляє інформаційний центр Федерації футболу Львівської області.

ГРУПА 10

ФК "Львів U-17" – "Ураган" (Перемишляни) 2:2

Голи: Гураль (7); Крушинський (89) – Бордун (11; 76)

"Львів" (стартовий склад): Малоїд, Татарін, Кусий, Боберський, Матусевич, Цар, Бердей, Фабіньо, Гураль, Крушинський, Пінчук

Запасні: Дяків, Мазур, Онишкевич

"Ураган" (стартовий склад): Фірман Ю., Дикий, Костів, Сікорський, Медицький, Іваськів, Миць, Бордун, Баран, Рак, Вишиваний

Запасні: Березка, Боднар В.М., Боднар В., Краєвський, Гуль, Лоїк, Фірман А., Гобела, Гуніник

У перші хвилини матчу команди обмінялися голами. На 76-ій хвилині Богдан Бордун вивів "Ураган" уперед, оформивши дубль. Однак незадовго до фінального свистка львів’яни забили вдруге, вирвавши нічию. Як і в попередній зустрічі з ФК "Мостиська", перемога вислизнула з-під ніг перемишлянців – друга поспіль мирова з рахунком 2:2.

ГРУПА 13

"Скала U-17" (Моршин) – "Кар’єр" (Торчиновичі/Старий Самбір) 0:1

Переможний гол на 70-ій хвилині зустрічі забив Віталій Торчиняк.

ГРУПА 9

ЛСК "Погонь" – ФК "Вовчатичі" 0:0

"Погонь" (стартовий склад): Вороновський Микола, Кисіль Олег, Вільчинський Богдан, Яценко Олег, Гнатів Андріан, Корнєв Любомир, Гриник Руслан, Бицко Владислав, Хмизов Богдан, Бойко Роман, Бугрин Тарас

"Вовчатичі" (стартовий склад): Кутний Микола, Паньків Ігор, Рокоманюк Іван, Герич Богдан, Охнич Остап, Лесів Роман, Борик Юрій, Яш Назар, Єнілеєв Володимир, Мирка Андрій, Масний Ростислав

Перший "сухий" матч на цьогорічному Меморіалі Ернеста Юста.

ГРУПА 2

ФК "Львів U-19" – "Юність" (Гійче) 0:4

Голи: Сідельник Петро (6); Великий Олесь (10; 32); Сідельник Дмитро (55)

"Львів": Денега, Чиж, Малець, Григоращук (Дацьків, 80), Брама (Токар, 78), Довкун, Демків (Дмуховський, 71), Шута (Гавзик, 59), Кіт (Мельничук, 46; Хитрень, 65; Малоїд, 83), Гросу (Токар, 78), Делей (Савран, 77)

"Юність": Яцків (Мельничук, 46; Ворожбит, 83), Яворський (Дроботій, 27; Породько, 71), Вітвіцький, Гірний, Кравчук, Максимик, Суслов, Бугайчук, Сідельник Дм. (Курило, 56), Сідельник П., Великий (Харкевич, 56)

Колектив із Гійчого розгромив юних львів'ян й одноосібно очолив свою групу.

ГРУПА 5

УФК "Карпати U-17" (Львів) – "Темп-2" (Відники) 1:0

Гол: Гулевський (82, пен.)

"Карпати": Яблонський Андріан, Дяк Святослав, Балоч Ярослав (Ходукін Михайло, 76), Бойчук Олег, Яремчук Вадим, Дідик Роман, Слюсар Денис (Гулевський Денис, 46), Івашків Дмитро, Стень Сергій (Кривенко Давид, 72), Сущак Назар, Раделицький Юрій

"Темп-2": Білий Роман, Гординський Микола, Скотаренко Володимир (Наконечний Олег, 54), Кузик Андрій, Наконечний Роман, Вінчура Віталій (Нога Василь, 73), Кузів Юрій, Химович Степан, Сердюков Андрій (Шалай Андрій, 73), Сидорів Роман, Колодій Богдан

ГРУПА 7

"Фенікс-Стефано" (Підмонастир) – "Лео-Кераміка" (Львів) 5:2

Голи: Патуляк (9); Теміров (20; 21; 40); Репета (44) – Сердюков (8); Кузь (41)

"Фенікс-Стефано": Жезло Андрій, Литвин Ігор, Михальчук Ростислав, Ільків Ігор (Чурко Олег, 53), Дигас Андрій (Євчук Юрій, 61), Вербний Володимир (Бурбан Андрій, 55), Калуцький Олег (Мацько Назарій, 61), Репета Юрій (Бурбан Андрій, 53), Теміров Артур, Патуляк Віталій (Милян Олег, 55), Слобода Степан (Слобода Мар'ян, 51)

"Лео-Кераміка": Кирик Сергій, Молоняк Дмитро, Томовський Володимир (Дідич Ігор, 46), Васильїв Василь, Молоняк Дмитро (Дубас Богдан, 75), Мельник Данило, Підзирайло Олег, Осірок Андрій (Лубко Іван, 54), Кузь Роман, Деревецький Дмитро, Прокоп'юк Ростислав (Андрусишин Роман, 46)

Наразі "фенікси" – найрезультативніші учасники цьогорічного Меморіалу Ернеста Юста (10 забитих м'ячів у 2-ох стартових поєдинках). Зрозуміло, що з таким результатом вони впевнено очолюють групу.

ГРУПА 14

МФК "Галичина" (Дрогобич) – "Газовидобувник" (Вівня) 2:0

Голи: Турок Святослав (32); Тершак Ігор (90+1)

На 30-ій хвилині Тарас Рудавець не реалізував пенальті (стійка).

"Галичина": Сілецький Іван, Бутим Іван (Сушинець Володимир, 46), Сенів Андрій (Трусевич Віталій, 46), Подоляк Роман, Лещинський Роман, Грицак Тарас, Бреньо Вадим (Швець Віталій, 46), Рудавець Тарас, Маланяк Роман, Кобилянський Олег (Гук Василь, 63), Турок Святослав

"Газовидобувник": Андріанов Олексій, Суховерський Назар (Височан Микола, 76), Дверій Андрій, Кобза Роман, Стародубцев Святослав, Кіндракевич Богдан, Берездецький Роман (Сокаль Богдан, 63), Федьків Михайло, Хомин Роман, Дух Роман, Янкович Назар

ГРУПА 8

"Локомотив" (Рава-Руська) – "Босота" (Чорнушовичі) 5:4

Голи: Пштир (3); Цицик (14; 58); Кураш (45); Галич (70) – Гірський (22; 85); Гогідзе (48); Намасний (89)

"Локомотив" (стартовий склад): Холод, Лук'янов, Лаба, Кукуруза, Кураш, Дещиця, Занько, Пштир, Цицик, Краївський, Личак

Запасні: Сарчак, Рудкевич, Бойко, Галич, Вивроцький, Данчук, Бобик, Гнатишин, Слива

"Босота" (стартовий склад): Гуль, Гунько В., Ярема, Гірський Т., Васинюк, Намасний М., Попадюк, Максименко, Гудима, Смолинець, Гогідзе

Запасні: Намасний М., Пилюх, Прус, Гунько І.

ГРУПА 4

"Сокіл" (Великі Глібовичі) – ФСК "Яворів" 3:2

Голи: Альфавіцький Б. (21); Заблоцький (26; 40) – Наконечний (34); Кіт (53)

"Сокіл" (стартовий склад): Турчин, Синишин Н., Курдина, Білик, Сірків, Синишин М., Альфавіцький Б., Курдина, Демчук, Костів, Заблоцький

Запасні: Білик, Хамуляк, Альфавіцький В., Заставний, Синишин Т.

"Яворів" (стартовий склад): Прохира, Федор, Стебелко, Когут, Прощан, Мінеків, Огородник, Поленчин, Балабанов, Марецець, Наконечний

Запасні: Петро, Смичок, Кіт, Левус, Опанасюк, Лев, Ільо, Залінський

ГРУПА 14

СКК "Пісочна" – "УГВ-Сервіс" (П’ятничани) 3:1

Голи: Білоус (13; 38); Равликовський (85) – Яворів (22)

"Пісочна" (стартовий склад): Костюк, Тимчук, Кравців, Кондур, Равликовський, Гарапцьо, Стельмах, Білоус, Пульків, Демків, Вакулко

Запасні: Венчак, Гусар, Стеценко, Марунчак, Левицький

"УГВ-Сервіс" (стартовий склад): Добровольський, Іваненко, Піцур, Дубик, Теплий, Шунельда, Яворів, Гетманчук, Іванчишин, Максим, Антонів

Запасні: Гавлучкович, Ворон, Луцишин, Стриганин, Тиник, Смаль, Угера

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить