В "Юності" (Гійче) новий наставник

В "Юності" (Гійче) новий наставник

80

Колектив із Жовківського району, що торік посів 8-му сходинку турнірної таблиці Прем'єр-ліги Львівщини, очолив Андрій Шостак.

Цей кваліфікований 43-річний фахівець, уродженець Жовківщини став біля керма "Юності" одразу після завершення новорічно-різдвяних свят, коли команда з Гійчого вийшла з відпустки. На тренерському містку йому допомагатимуть Микола Дроботій та Ігор Федик, який готує юнацьку команду "Юності".

До слова, Андрій Шостак також тренує дітей у Добросині. Торік його вихованці виступали в дублі гійченського футбольного клубу.

Гійченці вже стартували на цьогорічному, 20-му за ліком Меморіалі Ернеста Юста, здобувши завдяки дублю Миколи Суслова, котрий вийшов на заміну, вольову перемогу (2:1) над ФОК "Городок".

"Вирішили формувати кістяк нашої команди з власних хлопців. Шукаємо по одному підсиленню в зони захисту, півзахисту і нападу. Наразі тренуємося на штучному полі в Жовкві. Участь у Меморіалі Юста ми насамперед розглядаємо як хорошу можливість підготуватися до старту нового чемпіонату. Звісно, прагнемо перемагати в кожному матчі", – зазначив у коментарі інформаційному центру Федерації футболу Львівської області президент "Юності" (Гійче) Володимир Федюк.

"Юність" (Гійче) – команда Прем'єр-ліги Львівщини, на тренерському містку якої торік відбулося найбільше кадрових пертурбацій. Після того, як у червні гійченський футбольний клуб залишив Руслан Брунець, очоливши СКК "Демня", готувати гійченців до поєдинків довірили спершу Володимиру Покорі, а згодом – Євгенові Ющишину та Романові Деркачу. Тепер черга Андрія Шостака.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме