"Фенікс-Стефано" запросив Ільківа і Вербного

"Фенікс-Стефано" запросив Ільківа і Вербного

143

"Фенікс-Стефано" запросив Ільківа і Вербного

Четверта команда чемпіонату Львівської області за підсумками минулого року – "Фенікс-Стефано" (Підмонастир) запросила до своїх лав відомих на теренах області футболістів. У першому матчі колективу на Меморіалі Юста у його складі зіграли Ігор Ільків (на фото) та Володимир Вербний, а також Назар Савицький.

Ігор Ільків має багатий досвід виступів на професійному рівні. Зокрема він захищав кольори другої команди львівських "Карпат", івано-франківського "Спартака", ФК "Львів", у складі якого дебютував у елітному дивізіоні України (15 матчів, 1 гол), тернопільської "Ниви". У чемпіонаті Львівщини він виступав за львівський "Опір", "Кар’єр" (Торчиновичі), а минулий сезон провів у ФК "Миколаїв". Загалом в активі Ільківа у чемпіонаті області 78 матчів.

Читайте також: Артур Теміров: "Футбол - божевільне хобі, в якому я самовиражаюся"

Володимир Вербний на професійному рівні грав за "Ниву" (Тернопіль) і білоцерківський "Арсенал". У чемпіонаті Львівщини виступає з 2012 року. З того часу встиг змінити багато команд. Зокрема у 2017-му році допоміг ФК "Миколаїв" вибороти золоті медалі обласної Прем’єр-ліги, а минулий рік провів у СКК "Демня".

Назар Савицький попередній сезон відіграв за "Юність" (Гійче), а перед тим виступав за "Юність" (Верхня Білка) і "Кар’єр" (Торчиновичі). Загалом в активі футболіста 68 матчів та вісім голів у чемпіонаті Львівщини.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить