Меморіал Юста-2019: день другий

Меморіал Юста-2019: день другий

354

У першому поєдинку другого ігрового дня групового етапу 20-го Меморіалу Ернеста Юста футболісти з Мостиської в більшості врятувалися від поразки в дуелі зі суперниками з Перемишлян.

ГРУПА 10

ФК "Мостиська" – "Ураган" (Перемишляни) 2:2

Голи: Буньо (78); Матис (81) – Фірман (36); Лоїк (60)

"Мостиська": Паук Роман, Козирєв Максим, Завада Василь, Кульматицький Юрій, Марко Назарій (Качмар Володимир, 46), Іваночко Тарас, Матис Андрій, Щур Тарас (Замчала Олег, 79), Святий Юрій (Мартинюк Назар, 56), Буньо Володимир, Шагало Андрій

"Ураган": Фірман Юрій, Медицький Остап, Костів Андрій, Дикий Олег (Помарнюк Юрій, 90), Сікорський Юрій, Іваськів Микола (Краєвський Ігор, 49), Баран Ярослав, Фірман Андрій (Кукурудза Андрій, 88), Бордун Богдан (Гуль Тарас, 49), Боднар Віталій, Лоїк Андрій (Боднар Віталій, 65)

Попередження: Щур (68) – Гуль (72)

Вилучення: Гуль (72, нецензурні висловлювання на адресу суперника)

У перші півгодини гри на "прикордонників" налетів справжній футбольний ураган, адже колектив із Перемишлян, який цього року планує виступати в чемпіонаті Львівської області, вів у рахунку 2:0. Однак на 72-ій хвилині "ураганівці" залишилися в меншості, оскільки Тарас Гуль отримав пряму червону картку. Хлопці з Мостиської скористалися чисельною перевагою і вирвали нічию – 2:2.

ГРУПА 5

СКК "Демня" – "Темп-2" (Відники) 4:1

Голи: Лашин (5); Барабаш (18); Зубар (52; 80) – Храмов (45)

"Демня": Лазарський Назарій, Самолюк Ростислав, Дикий Іван, Павлюх Іван, Гусак Мирослав, Войтович Юрій, Лашин Олег, Писько Ярослав, Барабаш Віктор, Майовецький Руслан-Роман, Омельченко Олексій

Запасні: Добуш Віталій, Демків Тарас, Зубар Святослав, Гірський Степан, Макогон Павло, Борик Андрій, Карапінка Іван, Білий Олег

"Темп-2": Білий Роман, Роса Василь (Наконечний Роман, 35), Кузик Андрій, Скотаренко Володимир, Химович Степан, Храмов Віталій (Шалай Богдан, 46), Вінчура Віталій (Багряк Віталій, 55), Нога Святослав (Малягін Микола, 27), Сердюков Андрій (Крук Назар, 59), Кузів Юрій (Карперський, 57), Сидорів Роман

Попередження: Павлюх (44)

ГРУПА 6

"Шпиль" (Шпильчина) – "Ультрас Карпати" (Львів) 2:0

Голи: Симко Юрій (43); Демчишин Роман (48)

У дебютному поєдинку на Меморіалі Ернеста Юста володарі бронзових медалей минулорічного чемпіонату Львова "Ультрас Карпати" поступилися чинному чемпіону Третьої ліги Львівщини – колективу зі Шпильчини. Футболісти з Перемишлянського району здобули перемогу завдяки двом голам, забитим наприкінці першого і на початку другого тайму.

ГРУПА 12

"Вікторія" (Трускавець) – КСК "Берездівці" 3:0

Голи: Паранюк (40); Хомин (54; 60)

"Вікторія": Онуфрійчук Юрій (Данчик Ярослав, 46), Колодій Іван (Магур Віталій, 59), Миськів Василь, Гаврилів Назар, Витак Володимир (Пуровець Владислав, 46), Штибель Олег, Павлів Олег, Сало Віталій, Мавров Назар (Сливка Андрій, 70), Паранюк Юрій, Хомин Володимир

"Берездівці": Кобаль Вадим, Макогон Андрій, Мельничук Віталій, Борисовський Микола, Кочмар Орест, Заяць Олег (Ковалик Ігор, 71), Герамимів Степан, Труш Андрій, Качмар Ярослав (Пузіков Юрій, 46), Стегній Мар'ян (Гірняк Мар'ян, 80), Ільчишин Ігор

ГРУПА 7

"Фенікс-Стефано" (Підмонастир) – "Арламівська Воля/Хоросниця" 5:0

Голи: Патуляк (17; 42); Слобода (32); Репета (36); Теміров (57)

"Фенікси" широко розправили крила, декласувавши на львівському "Соколі" призера чемпіонату Мостиського району.

"Фенікс-Стефано": Жезло Андрій, Дигас Андрій, Сидорко Віталій (Слобода Мар'ян, 46), Михальчук Ростислав (Савицький Назар, 46), Репета Юрій (Іванець Михайло, 68), Слобода Степан, Теміров Артур, Калуцький Олег, Вербний Володимир (Євчук Юрій, 66), Ільків Ігор (Бурбан Андрій, 46), Патуляк Віталій (Барабах Юрій, 46)

"Арламівська Воля/Хоросниця": Чопко Ярослав, Федорович Дмитро, Романів Олег, Бодак Юрій (Грициляк Денис, 58), Доличик Михайло, Конюховський Любомир, Маїк Тарас, Мишовода Віталій, Ханик Юрій (Заблоцький Максим, 46), Сагала Андрій (Андрейко Павло, 32), Букартик Богдан (Сагала Роман, 29)

ГРУПА 9

"Легінь" (Брюховичі) – ФК "Вовчатичі" 3:1

Після першого тайму колектив із Вовчатичів вів у рахунку 1:0 (гол забито на 36-ій хвилині), однак після перерви хлопці з Брюховичів довели, що вони справжні легені, тричі розписавшись у воротах суперника – 3:1 (66-та, 78-ма і 85-та хвилини).

ГРУПА 2

"Юність" (Гійче) – ФОК "Городок" 2:1

Голи: Суслов (68; 85) – Гриб (25)

"Юність": Мельничук Андрій (Яцків Юрій, 46), Яворський Зеновій (Орбат Артур, 46), Гірний Святослав, Вітвіцький Андрій, Харкевич Юрій (Цвик Володимир, 80), Сідельник Дмитро (Породько Сергій, 75), Кравчук Любомир, Дроботій Павло (Слива Юрій, 70), Максимик Олег (Суслов Микола, 46), Сідельник Петро, Великий Олесь (Бугайчук Євген, 60)

Гійченці пропустили першими, проте в перерві матчу наставник "Юності" Андрій Шостак провів удалу заміну, випустивши на футбольне поле Миколу Суслова, дубль якого приніс гійченцям вольову перемогу – 2:1.

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить