Стартував Меморіал Юста-2019

2336
0

У першому поєдинку 20-го турніру пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста юніори львівських "Карпат" упевнено розгромили сокільницький "Сокіл", що виступає в Другій лізі Львівщини.

ГРУПА 11

СДЮШОР "Карпати U-17" (Львів) – "Сокіл" (Сокільники) 4:0

Голи: Бей О. (27); Тлумак (30); Бей А. (37); Кравець (56)

"Карпати" (стартовий склад): Стегніцький Назар, Михайленко Сергій, Ленько Олександр, Лень Олег, Даніловський Роман, Бей Олег, Тлумак Юрій, Бекерський Ігор, Карабін Ярослав, Демчук Тарас, Бей Андрій

Запасні: Сасс Назар-Стефан, Кравець Марко, Осінський Іван, Оленич Андрій, Сеник Михайло, Шокало Тарас, Софінський Роман

"Сокіл" (стартовий склад): Пшибила Степан, Святий Любомир, Петрів Юрій, Головецький Маркіян, Харкевич Юрій, Явор Олег, Линько Юрій, Ришавець Богдан, Подібка Михайло, Паращин Назар, Левко Андрій

Запасні: Ільків Андрій, Бучко Михайло, Гощинський Антон, Казимирук Олег, Казимирук Ігор, Головецький Остап, Пшибила Роман, Слуцький Максим, Яковчук Ігор

Попередження: Тлумак (69)

"Карпатівці" підрізали крила "соколам". Уже після першого тайму рахунок був 3:0 на користь "зелено-білих" (голи забивали на 27-ій, 30-ій та 37-ій хвилинах). Після перерви львів’яни на 56-ій хвилині поставили масну крапку – 4:0.

ГРУПА 2

ФК "Львів U-19" – "Старт" (Зимна Вода) 1:2

Голи: Мельничук (7) – Сенишин (45), С. Гірський (60)

"Львів": Денега (Малий, 46) Григоращук, Чиж (гравець на перегляді, 80), Малець, Брама (Токар, 46; Комарець, 75), Вовкун, Гросу (Матусевич, 46; Пінчук, 70), Демків (гравець на перегляді, 70), Мельничук (гравець на перегляді, 46; Боберський, 80), Дмуховський (Хитрень, 46; гравець на перегляді, 70), Шута (Кіт, 46; Білик, 65; Савран, 80)

"Старт": Лазарський, Стадницький, Гурський, Білий, Т. Гірський, С. Гірський (Підвірний, 70), Сучман, Гудима, Шарабура, Личак (Свінціцький, 90), Сенишин

Попередження: Кіт (49) – Білий (24)

Юні львів’яни забили швидкий гол – на 7-ій хвилині зустрічі відзначився Петро Мельничук. На заключній хвилині першого тайму нападник Назар Сенишин відновив рівновагу – 1:1. Після перерви"Старт", який торік став чемпіоном Львова і де виступає чимало досвідчених гравців із Прем’єр-ліги Львівщини, здобув вольову звитягу. Переможний гол забив Степан Гірський – 1:2.

ГРУПА 3

"Волинь U-19" (Луцьк) – "Нива" (Дубляни) 4:1

Голи: Фомін (13); Сквіра (25); Мороз (71); Кухаревич (74) – Савка (1)

"Волинь" (стартовий склад): Харченко Дмитро, Жмуйда Олександр, Мороз Владислав, Зінь Андрій, Максимчук Дмитро, Мартинюк Олександр, Рябов Артур, Богомаз Назар, Фомін Микита, Сквіра Олег, Гарсієв Ханза

Запасні: Єрмолов Данило, Литвин Володимир, Якоб Роберт, Кухаревич Микола, Кристін Владислав

"Нива" (стартовий склад): Юрчак Ігор, Подоляк Арсен, Пришляк Ростислав, Дікарєв Орест, Лакомський Ігор, Яйко Олег, Вовк Володимир, Василина Роман, Клюс Юліан, Степчук Ігор, Савка Назар

Запасні: Пелип Володимир, Крохін Артур, Суль Андрій, Коцюба Тарас

Для "нивівців" усе розпочиналося яскраво – вже на 1-ій хвилині Назар Савка вивів колектив із Дублян уперед. Проте невдовзі волиняни налагодили гру і переконливо здолали представника Жовківського району, двічі забивши в кожному таймі. Мабуть їх збадьорила присутність на стадіоні у Винниках Віталія Кварцяного.

До слова, арбітру цієї зустрічі Андрієві Смольському на лінії разом з Андрієм Чуликом допомагала Анастасія Янтуріна-Калінчук, котра повернулася в арбітраж після тривалої декретної відпустки. Федерація футболу Львівської області вітає нашу красуню з поверненням на ниву арбітрів!

ГРУПА 8

"Локомотив" (Рава-Руська) – "Вишня" (Судова Вишня) 1:0

Учасник Кубку чемпіонів Львівщини із Судової Вишні мінімально поступився 7-ій команді Прем'єр-ліги Львівської області "Локомотиву" з Рави-Руської. Переможний гол "залізничники" забили, реалізувавши пенальті (з 11-метрової позначки відзначився капітан команди Володимир Лаба). Попри поразку, "Вишня" довела, що має міцну кісточку, тож її нелегко розкусити.

ГРУПА 14

СКК "Пісочна" – "Газовидобувник" (Вівня) 4:1

Голи: Гусар (17); Демко (52); Олексин (54); Войцехівський (90) – Стародубцев (88, пен.)

"Пісочна" (стартовий склад): Левицький В'ячеслав, Гарапцьо Андрій, Тимчук Олександр, Стельмах Степан, Кондур Сергій, Демко Назар, Войцехівський Юрій, Гусар Андрій, Білоус Любомир, Сокирко Богдан, Трухим Юрій

Запасні: Костюк Павло, Венчак Мар'ян, Стиценко Юрій, Олексин Богдан

"Газовидобувник" (стартовий склад): Андріанов Олексій, Стародубцев Святослав, Суховерський Назар, Романський Дмитро, Дверій Андрій, Леонов Євген, Кобза Роман, Федьків Михайло, Янкович Назар, Хомин Роман, Берездецький Роман

Запасні: Олег Коханчик, Святослав Турок, Зеновій Петлак, Орест Сокаль, Василь Хома, Богдан Сокаль

Попередження: Левицький (40)