Меморіал Юста-2019: склад груп

Меморіал Юста-2019: склад груп

550

Став відомий попередній склад груп XХ-го традиційного турніру пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста. Матчі турніру пройдуть на стадіонах (зі штучним покриттям): ЛУФК (Львів), "Сокіл" (Львів), ім. Богдана Маркевича (Винники), "Арена-Довге" (с. Довге, Стрийський район). Старт групового етапу заплановано на суботу, 26-е січня.

ГРУПА 1

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. "Сокіл") поле зі штучним покриттям

ФК "Нива" (Тернопіль); ФК "Енергетик" (Добротвір); ФК "Старт" (Розворяни); ФК "Темп-2" (Відники)

ГРУПА 2

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. "Сокіл") поле зі штучним покриттям

ФК "Львів U-19"; ФОК "Городок"; ФК "Старт" (Зимна Вода); ФК "Вовчатичі"

ГРУПА 3

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. АФ "Карпати") поле зі штучним покриттям

ФК "Волинь U-19" (Луцьк); ФК "Динамо U-19" (Львів); ФК "Руданці"; ФК "Жупан" (Винники)

ГРУПА 4

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. "Сокіл") поле зі штучним покриттям

ФК "Юність" (Верхня Білка); СФК "Кордія" (Муроване); ФСК "Яворів"; ФК "Сокіл" (Великі Глібовичі)

ГРУПА 5

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. "Сокіл") поле зі штучним покриттям

СКК "Демня"; ФК "Скеля" (Жовква/Крехів); ФК "Нива" (Дубляни); "ЛУФК- U-17" (Львів)

ГРУПА 6

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. "Сокіл") поле зі штучним покриттям

ФК "Миколаїв"; ФК "Корміл" (Давидів); ФК "Шпиль" (Шпильчина); "Ультрас-Карпати" (Львів)

ГРУПА 7

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. АФ "Карпати") поле зі штучним покриттям

"Фенікс-Стефано" (Підмонастир); ФК "Карпати" (Кам'янка-Бузька); "Лео-Кераміка" (Неділиська/Львів); ФК "Арламова Воля/Хоросниця"

ГРУПА 8

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. "Сокіл") поле зі штучним покриттям

ФК "Локомотив" (Рава-Руська); ФК "Темп" (Відники); "Босота" (Чорнушовичі), "Вишня" (Судова Вишня)

ГРУПА 9

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. "Сокіл") поле зі штучним покриттям

ЛСК "Погонь" (Львів); ФК "Гал-Кат-Зубр" (Зубра); ФК "Легінь" (Брюховичі); ФК "Куликів"

ГРУПА 10

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. АФ "Карпати") поле зі штучним покриттям

ФК "Мостиська"; "Луцьксантехмонтаж 536" (Луцьк); ФК "Львів U-17"; ФК "Ураган" (Перемишляни)

ГРУПА 11

м. Винники (ст. ім. Б.Маркевича), м. Львів (ст. АФ "Карпати") поле зі штучним покриттям

ФК "Гірник" (Новояворівськ); ФК "Агрон-ОТГ" (Великі Гаї); ФК "Сокіл" (Сокільники); "Карпати U-17" (Львів)

ГРУПА 12

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям)

ФК "Самбір"; ФК "Вікторія" (Трускавець); КСК "Берездівці"; ФК "УкрТрансГаз" (Пукеничі)

ГРУПА 13

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям)

"Кар’єр-Дністер" (Торчиновичі/Старий Самбір); "Пульс-Авангард" (Жидачів); ФК "Підбуж"; "Скала U-17" (Моршин)

ГРУПА 14

м. Моршин (ст. Арена Довге поле зі штучним покриттям)

МФК "Галичина" (Дрогобич); СКК "Пісочна"; "УГВ-Сервіс" (П’ятничани); "Газовидобувник" (Вівня)

Оцените
Поделитесь

Оставить комментарий на форумеОбновить