Чемпіонат Львівської області. Самбірська спека, "посуха" в Добротворі, високий політ "феніксів"

558
0

Відбулися перенесені матчі Прем'єр-ліги Львівської області.

ТУР 22

ФК "Самбір" – "Думна" (Ременів) 2:2

Матч на стадіоні імені Лева Броварського в Самборі вийшов гарячим із першої і до останньої хвилини. Це був заключний домашній поєдинок самбірчан, тож вони намагалися подарувати власним уболівальникам перемогу. Господарі володіли ігровою і територіальною перевагою, але пропустили після першого ж гострого моменту "Думни". На 8-ій хвилині голеадор колективу з Ременова Назар Сенишин забив свій 13-ий гол у цьогорічному чемпіонаті, реалізувавши вихід один на один із голкіпером Андрієм Мойсином – 0:1.

Проте в середині першого тайму вагоме слово сказав лідер гонитви бомбардирів Прем’єр-ліги Львівщини Назар Малецький, замкнувши ногою простріл Івана Карапінки з лівого флангу – 1:1. Це 22-ий гол Назара в цьому сезоні.

Однак невдовзі гості знову вийшли вперед. Роман Василина опинився на газоні в чужому штрафному майданчику – арбітр Юрій Пилипів указав на 11-метрову позначку. Пенальті реалізував досвідчений Роман Личак – 1:2. До слова, Личак і Сенишин у списку найбільш забивних гравців обласної першості йдуть нога в ногу – наразі по 13 влучних ударів.

Завдяки підтримці рідних трибун "бордові" не знітилися і знову відновили паритет у рахунку: на 32-ій хвилині Андрій Шакалець із метра замкнув передачу партнера з правого флангу – 2:2. У дебюті другої половини зустрічі "Думна" залишалася в меншості – другу жовту картку отримав Роман Козак. У більшості підопічні Андрія Габ’яна могли вирвати перемогу, однак не використали свої нагоди. В підсумку – нічия 2:2.

"Фенікс-Стефано" (Підмонастир) – "Юність" (Гійче) 4:0

"Фенікси" розгромили на власному полі "Юність" із Гійчого і закріпилися на 4-ій позиції турнірної таблиці. Юрій Репета підібрав м’яч після удару Ростислава Михальчука зі штрафного і з 25-ти метрів "зняв павутинку" з дальньої "дев’ятки" суперника – 1:0. Невдовзі Артур Теміров промчав із кулястим 60 метрів лівим флангом, увірвався в штрафний майданчик і подвоїв перевагу підмонастирців – 2:0. Вихід один в один реалізував Віталій Патуляк – 3:0. Масну крапку ударом "щічкою" поставив Теміров, котрий забив свій 15-ий гол цього сезону – 4:0.

ТУР 26

"Енергетик" (Добротвір) – ЛСК "Погонь" 0:0

Цей перенесений поєдинок заключного туру вийшов насиченим боротьбою, але безгольовим. Арбітр матчу Ярослав Леськів роздав гравцям обох команд аж 11 "гірчичників"! А футболісти "Погоні" догравали звітну зустріч удев’ятьох.

У компенсований до першого тайму час за "фол останньої надії" червоне світло перед собою побачив Богдан Вільчинський, а на 80-ій хвилині друге попередження отримав Руслан Грицик. Протистояння в Добротворі завершилося незначною штовханиною між футболістами, що лише підтвердило високий градус гри.