Рішення КДК ФФЛО: технічна перемога Верхньої Білки

Рішення КДК ФФЛО: технічна перемога Верхньої Білки

1755

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу Львівської області зарахував технічну поразку новояворівському "Гірнику" (0:3) у виїзному матчі проти "Юності" з Верхньої Білки, а його супернику відповідно – технічну перемогу (3:0).

Читайте также: Масована атака на арбітра у чемпіонаті Львівської області (Відео)

Відповідні зміни вже внесені в турнірну таблицю найвищої футбольної ліги Львівської області. Таким чином після першого кола обласної першості спортивно-культурний клуб "Демня" і "Юність" (Верхня Білка) поділяють першу сходинку турнірки. Щоправда, у колективу з Миколаївського району наразі краща різниця забитих і пропущених м’ячів (17:7 проти 16:8).

Таке рішення зумовлене неспортивною поведінкою футболістів та офіційних осіб команди з Новояворівська. Нагадаємо, на 67-ій хвилині поєдинку 12-го туру Прем’єр-ліги Львівщини "гірники", невдоволені рішенням арбітра Романа Брандибури, котрий у неоднозначному епізоді зарахував гол у їхні ворота, відмовилися продовжувати гру.

Згодом Комітет арбітрів Федерації футболу Львівської області, заслухавши спостерігача арбітражу Андрія Арпадовича Шандора і переглянувши відео того матчу, за допущені важливі помилки, які вплинули на хід зустрічі, відсторонив Романа Брандибуру від матчів Прем’єр- і Першої ліг Львівщини до 1-го вересня 2018-го року, вирішивши залучати його на ігри Другої та Третьої ліг Львівщини до вказаного терміну.

В засіданні КДК узяв участь голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко, який закликав представників команд (від "Юності" – президент Олександр Ролько і спортивний директор Борис Саковець; від "Гірника" – президент Віталій Копина, віце-президент Володимир Юрас та юрист Василь Молящий) разом у спокійній атмосфері вирішувати проблемні питання, наголосивши, що ФФЛ завжди відкрита до діалогу. "Таким чином ми зробимо футбол на Львівщині більш відкритим і сильнішим, ставши прикладом для інших областей України", – підкреслив Олександр Якович.

Читайте также: Комітет арбітрів ФФЛО відсторонив Романа Брандибуру

Найголовніше, що цей інцидент нарешті вичерпано, й обидві сторони зробили правильні висновки.

"Рішення КДК цілком справедливе, – зазначив у коментарі інформаційному центру Федерації футболу Львівської області Володимир Юрас. – Футболу без емоцій не буває. У протистоянні з Верхньою Білкою наші футболісти перегоріли, це передалося тренерам і керівництву команди, тому вийшов такий вибух… А варто було розібратися в ситуації. Розмова з Олександром Шевченком нас заспокоїла. Ми зрозуміли, що потрібні обласній федерації. Пояснили, що нас не влаштовує і яких прагнемо змін, почули все, що хотіли почути. Словом, приїхали недарма".

"На нашу думку, рішення КДК справедливе, виважене, правильне, – зазначив Борис Саковець. – У жодної зі сторін немає претензій. Інцидент вичерпано, все стало на свої місця. Звичайно, неприємно, що такі ситуації трапляються. У нас у команді зібрані гравці, які роблять результат на футбольному полі. Нам не потрібні закулісні ігри чи допомога арбітрів. Ми досягаємо успіху, граючи в чесний футбол, доводячи це в кожному матчі. На жаль, тоді рефері з перших епізодів утратив контроль над грою, і це вплинуло на емоції футболістів. Треба, щоби такі речі більше не повторювалися".

Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме