Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Чемпіонат Львівської області. Заключні матчі 12-го туру

Изменить размер a+ a-
975
0

ФК "Миколаїв" – "Думна" (Ременів) – 4:2

Голи: Дзюрах Роман (18); Балух Ігор (28); Бойко Назар (45+1) – Сенишин Назар (55); Козак Володимир (58, автогол); Цицик Володимир (81)

Господарі одразу заволоділи перевагою і на 18-ій хвилині Роман Дзюрах відкрив рахунок, замкнувши головою передачу партнера з кутового. Миколаївці продовжили тиснути на суперника, і невдовзі Ігор Балух подвоїв перевагу чинних чемпіонів Львівщини – 2:0. У компенсований до першого тайму час Назар Бойко реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером. Таким чином команди пішли на перерву за рахунку 3:0. Після перерви Назар Сенишин скоротив відставання "Думни", проте згодом Володимир Козак зрізав м’яч у власны ворота – 4:1. Незадовго до фінального свистка Володимир Цицик відзначився зі штрафного – 4:2.

"Фенікс-Стефано" (Підмонастир) – ЛСК "Погонь" – 1:1

Голи: Репета Юрій (4) – Бойко Роман (20)

Підмонастирці забили швидкий гол – Юрій Репета з меж штрафного майданчика "щічкою" перекинув через воротаря в дальню "дев’ятку". Однак невдовзі Віталій Сидорко грубо помилився, віддавши м’яч Романові Бойку, котрий вийшов один на один із голкіпером і з 10-ти метрів зовнішньою стороною стопи перекинув шкіряного в дальній кут. У другій 45-хвилинці Артур Теміров забив гол, але арбітр його не зарахував, оскільки перед цим Віталій Тарновський порушив правила проти опонента. У підсумку – нічия 1:1.

СКК "Демня" – ФК "Мостиська" – 1:1

Голи: Кухарський Андрій (28) – Біловус Віталій (75)

Футболісти спортивно-культурного клубу "Демня" на правах господарів заволоділи територіальною перевагою. На 18-ій хвилині гравець команди з Миколаївського району Іван Дикий, вибігши на рандеву з воротарем, влучив у хрестовину, але арбітр зафіксував у нього положення поза грою. Через 5 хвилин він промчав лівим флангом, прострілив у штрафний майданчик – Тарасові Демківу забракло лічених сантиметрів, аби замкнути простріл – м’яч пройшов поруч зі стійкою. Після півгодини гри Андрій Кухарський замкнув навіс партнера з лівого флангу – 1:0. Гості одразу відповіли небезпечним моментом – Михайло Кіт-Копиляк пробіг правим краєм, змістився в центр і пробив у дальній кут, але невлучно.

Андрій Борик вистрелив у нижній лівий кут – воротар ФК "Мостиська" витягнув кулястого. На 54-ій хвилині футболіст мостиського клубу Тарас Іваночко пробив із лінії штрафного майданчика – воротар "Демні" у стрибку відбив м’яч. На 67-ій хвилині господарі після вдалих комбінаційних дій пробили по воротах – захисник вибив шкіряного з лінії воріт. А на 75-ій хвилині Віталій Біловус потужним ударом із 25-ти метрів відновив рівновагу – 1:1.