Главная Аматорський футбол Кіровоградська область Чемпіонат Кіровоградської області розпочнеться 13 або 20 червня

Чемпіонат Кіровоградської області розпочнеться 13 або 20 червня

760
Чемпіонат Кіровоградської області розпочнеться 13 або 20 червня
Фото - Денис Руденко, Footboom

Адміністрація Кіровоградської обласної асоціації футболу проводить підготовчу роботу до початку чемпіонату та кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Очікуючи офіційне рішення від УАФ та медичний протокол погодженний з МОЗ стосовно проведення обласних змагань, яке повинно надійти цього тижня, адміністрацією КОАФ було прийнято низку важливих рішень стосовно проведення чемпіонату. Вирішено зменшити членський внесок команд, за участь в чемпіонаті Кіровоградської області з футболу, на 70% в порівняні з минулим роком.

Також матеріально підтримати районні та міські федерації футболу від яких будуть приймати участь команди в чемпіонаті та кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Команди які бажають взяти участь у чемпіонаті та кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року можуть надати своє підтвердження до адміністрації КОАФ.

Очікуємо до 29 травня отримати рішення від УАФ. В період з 1 по 3 червня провести нараду представників команд-учасниць. Орієнтовні дати початку змагань 13-20 червня 2020 року.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
29 грудня
23 грудня
15 грудня
05 грудня
15 листопада
06 листопада
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения