Главная Аматорський футбол Кіровоградська область Самір Гасанов: "Зірка" буде будувати плани під чемпіонат України серед аматорів"

Самір Гасанов: "Зірка" буде будувати плани під чемпіонат України серед аматорів"

1849
Самір Гасанов: "Зірка" буде будувати плани під чемпіонат України серед аматорів"
ФК "Нива"

Головний тренер "Зірки" Самір Гасанов дав інтерв’ю для клубного сайту перед початком чемпіонату області.

Саміре Назімовичу, Ви вже маєте значний досвід тренерської діяльності саме в "Зірці", але, мабуть цей старт мабуть незвичний і для Вас?

Так, трохи незвично себе почуваємо, адже останнього разу "Зірка" приймала участь в чемпіонаті області ще 12 років тому.

Головне питання, яке всіх турбує – як пройшло комплектування команди і підготовка до чемпіонату?

Доволі непросто. Не секрет, що з усіма футболістам з інших міст були взимку розторгнуті контракти, тож ми повністю орієнтувалися виключно на місцевих футболістів-аматорів. Я з багатьма хлопцями розмовляв, і, що приємно, практично всі погодилися. Ми переглянули за останній місяць чимало футболістів, тож в заявці команди 24 гравця.

Щодо підготовки, то вона проходила на базі стадіону "Зірка", де ми й провели декілька контрольних та двосторонніх ігор. Хоча, скоріш за все, їх можна було б назвати переглядовими, бо склад команди остаточно лише щойно сформувався.

Хто ж вийде на поле в складі дуже сильно оновленої "Зірки"? Чи відомі нам ці прізвища?

Я впевнений, що, безумовно, ті хто цікавляться футболом не тільки професійним, їх знають.

Спочатку про тих, кого добре знають вболівальники саме "Зірки". З команди, яка виступала в першій лізі залишилися Кирило Павлюк та Ігор Лопушенко, а також Олександр Кочура, який готувався разом з командою взимку. Безумовно, перебування останнього в команді додасть впевненості хлопцям.

Виступали за головну команду міста також Єгор Кривошей, Андрій Чернов та Олексій Ярюхін, який буде допомагати не тільки як тренер, але і як гравець. За молодіжні команди клубу U-21 та U-19 виступали Сергій Кутулупенко, Денис Ромашев та Данило Сидоренко. Дмитро Височин хоч і не встиг пограти в молодіжках нашого клубу, але теж є випускником Академії "Зірки". Дмитро Барбанов був заявлений зовсім юним футболістом за нашу команду ще 5 років тому, але жодної гри за "Зірку" так і не провів.

Окрім того, ми будемо залучати групу футболістів з випускного класу Академії, де тренером вікової групи 2002 року народження працює Дмитро Кононченко. Це Богдан Брижак, Тимур Єсін, Олег Манастирний, Іван Подлєсний, Єгор Попов та Андрій Степовський.

Крім тих, хто вже добре знайомий, ми залучили цілу низку досвідчених гравців аматорського футболу Кіровоградщини – Артема Замніуса, який, до речі, теж починав в юнацьких командах "Зірки", Олександра Слівченка та Віталія Хоменка. Окремо хочу виділити найдосвідченішого Руслана Красовського, який забив за свою кар’єру в аматорському футболі України більше сотні голів. Мають значний досвід виступів Антон Карпінець, Олександр Козинець та Максим Скоров.

Звичне запитання про завдання на сезон…

Цьогорічний чемпіонат області розділений на два етапи, так що будемо боротися за вихід до чільної п’ятірки. Але головне завдання – якісно підготуватися до чемпіонату України серед аматорів. Ми цього тижня детально обговорили з віце-президентом Костянтином Волковим ці моменти, тож будемо всі свої плани будувати саме під це завдання. В тому числі подальше комплектування команди.

Щоб Ви хотіли побажати вболівальникам "Зірки"?

Тільки одного – завжди бути разом з командою.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения