Авторизация пользователя на сайте footboom1.com
Вход через социальные сети
или
Запомнить меня
Забыли пароль?
Войти
Регистрация
Время сайта
Ваше время
14:14
отличается от времени времени на сайте
17:14
.
Установить на сайте новое время?
Меню
Закрыть
Гость
Вход / Зарегистрироваться
Мой профиль
Написать на форуме
Сообщения
Выход
Выбор языка
ua
ru
Чемпіонат України
Кубок України
Регіональні Турніри
Відео
Форум
Футзал
Меморіал Макарова
больше
Чемпіонат України
Кубок України
Регіональні Турніри
Відео
Форум
Футзал
Меморіал Макарова
Ставки
2500 грн
Бонус:
Фрибет 2500 грн
Получить бонус
ru
UA
RU
Гость
Вход / Зарегистрироваться
Мой профиль
Написать на форуме
Сообщения
Выход
Регіональні Турніри
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Київська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернігівська область
Чернівецька область
Чемпіонат Києва
Футзал
Indoor Football League
Чемпіонат Київської області
Чемпіонат Київської області
Новини
Команди
Таблиці
Матчі
Відвідуваність
Бомбардири
Арбітри
Турнирная таблица
Команда
И
О
1
"Нива" Бузова
22
57
2
СК "Денгофф" Денихівка
22
53
3
"Джуніорс" Шпитьки
22
52
4
"Дружба" Мирівка
22
48
5
"Кудрівка" Ірпінь
22
36
6
"Колос" Пустоварівка
22
30
7
"Калинівка" Калинівка
22
26
8
СФК "Сокіл" Михайлівка-Рубежівка
22
24
9
"Ронін" Лісне
22
23
10
СК "Юніор" Макарів
22
22
11
"Софія" Софіївська Борщагівка
22
19
12
"Межигір`я" Нові Петрівці
22
19
13
"Динамо" Фастів
22
14
14
"Городок-1998" Васильків
22
11
Полная таблица
Матчи
1-й тур
03.04.2021
СФК "Сокіл"
1 : 2
СК "Юніор"
"Калинівка"
0 : 4
"Ронін"
"Нива"
3 : 0
"Динамо"
"Межигір`я"
0 : 1
"Колос"
"Софія"
1 : 0
"Городок-1998"
"Кудрівка"
0 : 0
"Джуніорс"
СК "Денгофф"
1 : 1
"Дружба"
2-й тур
10.04.2021
"Ронін"
0 : 1
СФК "Сокіл"
"Софія"
0 : 0
"Колос"
"Дружба"
4 : 0
"Межигір`я"
"Динамо"
1 : 5
СК "Денгофф"
"Кудрівка"
3 : 1
СК "Юніор"
"Джуніорс"
1 : 1
"Нива"
"Городок-1998"
0 : 3
"Калинівка"
3-й тур
17.04.2021
"Джуніорс"
3 : 2
СК "Денгофф"
"Софія"
2 : 3
"Калинівка"
"Колос"
0 : 2
"Дружба"
"Межигір`я"
4 : 0
"Динамо"
"Нива"
1 : 0
СК "Юніор"
"Кудрівка"
1 : 1
"Ронін"
СФК "Сокіл"
2 : 3
"Городок-1998"
4-й тур
24.04.2021
"Джуніорс"
4 : 2
"Межигір`я"
СК "Юніор"
0 : 2
СК "Денгофф"
"Софія"
0 : 0
"Дружба"
"Динамо"
0 : 3
"Колос"
"Городок-1998"
2 : 3
"Кудрівка"
"Ронін"
0 : 3
"Нива"
"Калинівка"
0 : 0
СФК "Сокіл"
5-й тур
01.05.2021
СК "Денгофф"
4 : 0
"Ронін"
"Колос"
0 : 3
"Джуніорс"
"Межигір`я"
1 : 0
СК "Юніор"
"Кудрівка"
2 : 0
"Калинівка"
"Дружба"
5 : 0
"Динамо"
"Нива"
8 : 0
"Городок-1998"
СФК "Сокіл"
2 : 0
"Софія"
6-й тур
08.05.2021
СК "Юніор"
0 : 6
"Колос"
"Ронін"
1 : 0
"Межигір`я"
СФК "Сокіл"
0 : 0
"Кудрівка"
"Софія"
3 : 0
"Динамо"
"Джуніорс"
0 : 1
"Дружба"
"Городок-1998"
2 : 1
СК "Денгофф"
"Калинівка"
0 : 3
"Нива"
7-й тур
15.05.2021
"Межигір`я"
1 : 1
"Городок-1998"
"Кудрівка"
2 : 2
"Софія"
"Динамо"
0 : 5
"Джуніорс"
"Дружба"
7 : 1
СК "Юніор"
"Колос"
2 : 1
"Ронін"
СК "Денгофф"
4 : 0
"Калинівка"
"Нива"
3 : 1
СФК "Сокіл"
8-й тур
22.05.2021
СФК "Сокіл"
1 : 5
СК "Денгофф"
"Кудрівка"
0 : 0
"Нива"
"Ронін"
0 : 2
"Дружба"
"Калинівка"
3 : 2
"Межигір`я"
СК "Юніор"
3 : 1
"Динамо"
"Софія"
0 : 6
"Джуніорс"
"Городок-1998"
1 : 2
"Колос"
9-й тур
29.05.2021
"Межигір`я"
2 : 2
СФК "Сокіл"
"Нива"
4 : 0
"Софія"
"Колос"
0 : 0
"Калинівка"
"Джуніорс"
5 : 1
СК "Юніор"
"Динамо"
1 : 1
"Ронін"
"Дружба"
2 : 0
"Городок-1998"
СК "Денгофф"
3 : 0
"Кудрівка"
10-й тур
05.06.2021
СФК "Сокіл"
3 : 3
"Колос"
"Нива"
5 : 1
СК "Денгофф"
"Городок-1998"
2 : 3
"Динамо"
"Софія"
1 : 2
СК "Юніор"
"Калинівка"
1 : 1
"Дружба"
"Кудрівка"
2 : 0
"Межигір`я"
"Ронін"
1 : 1
"Джуніорс"
11-й тур
12.06.2021
"Нива"
4 : 2
"Межигір`я"
"Колос"
2 : 1
"Кудрівка"
СК "Денгофф"
5 : 1
"Софія"
СК "Юніор"
2 : 0
"Ронін"
"Джуніорс"
5 : 3
"Городок-1998"
"Динамо"
1 : 2
"Калинівка"
"Дружба"
2 : 4
СФК "Сокіл"
12-й тур
19.06.2021
"Софія"
1 : 2
"Ронін"
"Городок-1998"
1 : 1
СК "Юніор"
"Калинівка"
2 : 3
"Джуніорс"
СФК "Сокіл"
1 : 2
"Динамо"
"Кудрівка"
0 : 3
"Дружба"
"Нива"
1 : 0
"Колос"
СК "Денгофф"
6 : 0
"Межигір`я"
13-й тур
26.06.2021
"Джуніорс"
4 : 1
СФК "Сокіл"
"Дружба"
0 : 2
"Нива"
"Межигір`я"
1 : 3
"Софія"
"Динамо"
2 : 4
"Кудрівка"
"Колос"
0 : 0
СК "Денгофф"
СК "Юніор"
3 : 2
"Калинівка"
"Городок-1998"
2 : 1
"Ронін"
14-й тур
14.08.2021
"Ронін"
5 : 0
"Городок-1998"
СФК "Сокіл"
1 : 2
"Джуніорс"
"Нива"
3 : 0
"Дружба"
"Софія"
2 : 2
"Межигір`я"
"Кудрівка"
2 : 1
"Динамо"
СК "Денгофф"
3 : 1
"Колос"
"Калинівка"
2 : 1
СК "Юніор"
15-й тур
21.08.2021
"Ронін"
0 : 0
"Софія"
СК "Юніор"
1 : 0
"Городок-1998"
"Джуніорс"
2 : 0
"Калинівка"
"Динамо"
1 : 1
СФК "Сокіл"
"Дружба"
2 : 3
"Кудрівка"
"Колос"
0 : 3
"Нива"
"Межигір`я"
2 : 5
СК "Денгофф"
16-й тур
28.08.2021
"Кудрівка"
0 : 0
"Колос"
"Межигір`я"
0 : 3
"Нива"
"Софія"
1 : 3
СК "Денгофф"
"Ронін"
4 : 0
СК "Юніор"
"Городок-1998"
0 : 5
"Джуніорс"
"Калинівка"
8 : 1
"Динамо"
СФК "Сокіл"
1 : 3
"Дружба"
17-й тур
04.09.2021
"Колос"
0 : 1
СФК "Сокіл"
СК "Денгофф"
4 : 2
"Нива"
"Динамо"
2 : 1
"Городок-1998"
СК "Юніор"
4 : 3
"Софія"
"Дружба"
5 : 2
"Калинівка"
"Межигір`я"
0 : 2
"Кудрівка"
"Джуніорс"
2 : 1
"Ронін"
18-й тур
11.09.2021
СФК "Сокіл"
5 : 0
"Межигір`я"
"Софія"
1 : 3
"Нива"
"Калинівка"
4 : 2
"Колос"
СК "Юніор"
0 : 12
"Джуніорс"
"Ронін"
4 : 2
"Динамо"
"Городок-1998"
0 : 4
"Дружба"
"Кудрівка"
0 : 1
СК "Денгофф"
19-й тур
18.09.2021
СК "Денгофф"
6 : 1
СФК "Сокіл"
"Нива"
2 : 0
"Кудрівка"
"Дружба"
2 : 0
"Ронін"
"Межигір`я"
2 : 2
"Калинівка"
"Динамо"
1 : 0
СК "Юніор"
"Джуніорс"
0 : 0
"Софія"
"Колос"
3 : 0
"Городок-1998"
20-й тур
25.09.2021
"Городок-1998"
1 : 3
"Межигір`я"
"Софія"
1 : 2
"Кудрівка"
"Джуніорс"
3 : 0
"Динамо"
СК "Юніор"
0 : 3
"Дружба"
"Ронін"
1 : 1
"Колос"
"Калинівка"
0 : 2
СК "Денгофф"
СФК "Сокіл"
0 : 3
"Нива"
21-й тур
02.10.2021
"Колос"
4 : 2
СК "Юніор"
"Межигір`я"
3 : 0
"Ронін"
"Кудрівка"
1 : 2
СФК "Сокіл"
"Динамо"
0 : 2
"Софія"
"Дружба"
3 : 2
"Джуніорс"
СК "Денгофф"
4 : 2
"Городок-1998"
"Нива"
0 : 0
"Калинівка"
22-й тур
09.10.2021
"Ронін"
1 : 3
СК "Денгофф"
СК "Юніор"
0 : 1
"Межигір`я"
"Калинівка"
2 : 4
"Кудрівка"
"Динамо"
0 : 4
"Дружба"
"Городок-1998"
0 : 4
"Нива"
"Софія"
0 : 0
СФК "Сокіл"
"Джуніорс"
1 : 0
"Колос"
Все матчи
17.12
08:02
Чемпіонат Київської області: Олександр Апанчук - найкращий новачок другого кола
Київська область
12.12
22:14
Сергій Карпенко - найкращий тренер чемпіонату Київської області
Київська область
12.12
09:48
Сергій Панфілов - найкращий футболіст чемпіонату Київської області
Київська область
11.12
11:36
Валентин Корешков - найкращий захисник чемпіонату Київської області
Київська область
07.12
10:43
Олег Самченко: "Переломним моментом для нас став домашній матч проти "Десни"
Київська область
05.12
09:57
"Асканія-Флора" виступить у вищій лізі Київської області
Київська область
30.11
16:12
"Переяславщина": етапи непростого сходження і крах районної команди
Київська область
23.11
08:30
ГО "КСРФФ": урочисто підвели підсумки сезону 2018 року (+Відео)
Київська область
22.11
18:02
Володимир Рудницький: "Приємно, що "Асканія-Флора" увійшла в історію футбольної Київщини"
Київська область
22.11
15:52
Мемориал Макарова-2019. Определены сроки проведения турнира
Київська область
20.11
20:52
"Джуніорс-СБ" був, є і буде
Київська область
20.11
08:09
Кубок Києва. Результати 1/4 фіналу
Київська область
17.11
18:38
"Авангард" (Бзів) - володар Суперкубка Київської області
Київська область
16.11
16:06
Володимир Бондаренко: "Олег Гусєв сказав, що ми посіли те місце, яке заслужили"
Київська область
13.11
09:19
Чемпіонат Київської області. "Джуніорс-СБ" - "Любомир" 3:0. Відео
Київська область
13.11
09:17
Чемпіонат Київської області. "Авангард" - "Сокіл" 3:0. Відео
Київська область
10.11
19:16
Чемпіонат Київської області. 26-й тур. Фініш з пригодами
Київська область
09.11
12:41
Віктор Вацко: "Найголовніше, що не завадив "Діназу" перемогти"
Чемпіонат України
09.11
12:33
Владислав Литченко: "Психологічно почуваюся більш розкуто"
Чемпіонат України
06.11
18:41
Володимир Бондаренко: "Забиваємо і "сідаємо"… Це якась кара для нас…"
Київська область
1
...
35
36
37
38
39
40
41
...
Рейтинг букмекеров
10 000 грн
регистрация
12 000 грн
регистрация
3 000 грн
регистрация
5 000 грн
регистрация
4 000 грн
регистрация
+100%
регистрация
регистрация
Все букмекеры
Прогнозы
25.04.2024
Чемпионат Англии
"Брайтон" - "Манчестер Сити". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
2.19
25.04.2024
Чемпионат Италии
"Удинезе" - "Рома". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
1.79
25.04.2024
Чемпионат Нидерландов
"Херенвен" - ПСВ. Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
1.87
24.04.2024
Чемпионат Нидерландов
"Аякс" – "Эксельсиор". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
1.92
24.04.2024
Чемпионат Франции
"Монако" – "Лилль". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
2.21
24.04.2024
Чемпионат Англии
"Манчестер Юнайтед" – "Шеффилд Юнайтед". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
2.41
24.04.2024
Чемпионат Франции
"Марсель" - "Ницца". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
1.84
24.04.2024
Чемпионат Англии
"Кристал Пэлас" - "Ньюкасл". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
1.84
24.04.2024
Кубок Италии
"Аталанта" - "Фиорентина". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
1.91
24.04.2024
Чемпионат Англии
"Эвертон" - "Ливерпуль". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
2.01
24.04.2024
Чемпионат Англии
"Вулверхэмптон" - "Борнмут". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
1.90
24.04.2024
Чемпионат Бельгии
"Брюгге" - "Генк". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
3.85
24.04.2024
Чемпионат Франции
"Лорьян" – ПСЖ. Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
1.90
23.04.2024
Кубок Италии
"Лацио" - "Ювентус". Анонс и прогноз матча
Читать прогноз
2.98
Все прогнозы
4500 грн + 100FS
Забрать подарок →