Главная Аматорський футбол Київська область Першість Київської області. 14-й тур. Бурхливий початок другого кола

Першість Київської області. 14-й тур. Бурхливий початок другого кола

180
Першість Київської області. 14-й тур. Бурхливий початок другого кола
Фото - Денис Руденко, Footboom

В обласних першолігових перегонах відбулося кілька несподіванок.

СК "Гатне", навідавшись до Кодри із супербомбардиром Таранухою в атаці та граючим тренером Балашевим у воротах, зазнало конфузу в ігровому протистоянні з амбітним "Партизаном". Єдина світла миттєвість у діях іменитих гостей — відбитий Балашевим одинадцятиметровий.

"Авангард", зібравши в антракті першості ледь не ветеранську збірну Київщини, так і не зумів обіграти в рідних стінах яготинців, у складі котрих з’явився після тривалої перерви юніор Скринник і награв на дубль.

Кандидати в медалісти з Обухова та Миронівки стали переможцями на виїзді, хоча в обох випадках гості догравали матч у чисельній меншості.

Муніципали з Іванкова, підготовлені безкорисливим ентузіастами Морозом і Позняком, вивезли турнірний пункт з Трилісів, хоча господарі й зміцнили свої лави черговими білоцерківськими зірками.

Кацалап, яскравий лідер гонки снайперів, оформив хет-трик і в Малій Снітинці — уже четвертий в першоліговому сезоні, і довів особистий стрілецький показник до рекордних на цьому турнірному відрізку 24 результативних ударів.

Результати 14-го туру

ПАРТИЗАН (Кодра) — СК ГАТНЕ — 4:1 (Корнієнко, 10, Лазебний, 44, пн, Никоненко, 67, Лайко, 74 — Костяний, 4). Нереалізований пенальті: Никоненко (Партизан, 13).

АЛЬЯНС (Бровари) — ВІКТОРІЯ (Забір’я) — 0:8 (Нестерчук, 7, Дворніков, 10, Давидовський, 41, 50, Крилюк, 60, Гарасюта, 70, Пузій, 80, Шумейко, 83). Вилучення: Барановський (Альянс, 85).

ФК БОРОДЯНКА — ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — 1:3 (Петрушенко, 26 — Бабаєв, 44, Ковальчук, 69, Красіков, 86). Вилучення: Кутовенко (Вертикаль, 81).

АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастівська ОТГ-Фастівський район) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — 0:4 (Кацалап, 12, 69, пн, 90+2, Шепель, 90+3). Вилучення: Костенко (Зоря Миронівщини, 70).

АВАНГАРД (Бзів) — КРИСТАЛ (Яготин) — 2:2 (Самар, 11, Онопченко, 81 — Скринник, 14, 84).

АРДІС (Триліси) — ФК ІВАНКІВ — 1:1 (Чередніченко, 42, пн — Фещенко, 81).

ДРУЖБА (Березань) — ЗАСПА (Козин) — 3:0 (технічний результат).

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения