Главная Аматорський футбол Київська область Денис Хомутов очолив ФК "Ронін"

Денис Хомутов очолив ФК "Ронін"

505
Денис Хомутов очолив ФК "Ронін"
Официальный сайт ФК "Олимпик"

За підсумками першого кола чемпіонату Київської області на тренерському містку "Роніна" відбулися зміни - Сергія Живого на посаді головного тренера замінив Денис Хомутов.

Новому наставнику "самураїв" 41 рік, він уродженець Донецька і вихованець школи "Шахтаря". Як футболіст, виступав за "Шахтар-2", "Олександрію", "Олімпік" та інші команди. У тренерській кар'єрі встиг попрацювати в "Олімпіку", "Карпатах", естонському "Нимме Калью", грузинських "Телаві" і "Гагрі", з якої в 2018 році дійшов до фіналу Кубка Грузії.

У тренерський штаб Дениса Олександровича увійде його асистент - Олексій Змієвський. Йому 35 років, однак у нього за плечима великий досвід роботи в професійних клубах. Працював в "Олімпіку" і "Карпатах". Один з кращих фахівців в українському футболі в області фізпідготовки.

Роль тренера воротарів виконуватиме Роман Коростишевський, який донедавна був основним стражем воріт "Роніна". Роману 30 років, на професійному рівні він вис

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения