Главная Аматорський футбол Київська область Першість Київської області. 4-й тур. "Заспа" приспала "Кристал"

Першість Київської області. 4-й тур. "Заспа" приспала "Кристал"

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Першість Київської області. 4-й тур. "Заспа" приспала "Кристал"
Фото - "Днепр-1"

Ігрове протистояння третьої та четвертої за підсумками минулорічних змагань першолігових команд обернулося тріумфом нижчих за рангом гостей.

Яготин у зажурі

Хлопці з Козина навідалися на гостини до "Кристала" без основного бомбардира Соума. Однак звичного для матчів з яготинцями завзяття вони не забули вдома. Минулого року козинці розгромили "Кристал" у Козині з яскравим результатом 10:0. А тепер — забили "Кристалу" на виїзді п’ять м’ячів. Більше того, бронзовий призер зразка 2020 року взагалі жодного разу не взяв ворота гостей. "Заспа" підсолодила гірку пігулку конфузу господарів автоголом.

Очевидно, що "Кристал" потерпає від наслідків неякісної передсезонної підготовки. Бо вже давно зрозуміло, що надмірне захоплення змаганнями на майданчиках укорочених розмірів негативно позначається на функціональній та ігровій готовності класичної футбольної команди. Не дивуйтеся: футбол і футзал, або міні-футбол у нашому розумінні — це різні види спорту, що стає зрозумілим особливо тоді, коли футболісти повертаються з ігрових залів на велике поле вже в розпал весни, а там їх очікують команди, що й не залишали його взимку. З огляду на це, три поразки "Кристала" з узагальненим результатом 2:14 майже не дивують…

А що решта?

Схожа ситуація і в срібного призера з Бородянки, який далекий від оптимального рівня готовності з тієї ж причини: поліщуки замінили цілеспрямовану підготовку до регулярного сезону регулярними змаганнями на майданчиках укорочених розмірів. Однак тамтешні муніципали сьогодні таки спромоглися на прем’єрну перемогу — вона відбулася в четвертому турі. Допоміг швидкий гол Петрушенка. Натомість абсолютний новачок із Забір’я, який зіграв низку контрольних матчів і взяв участь у Меморіалі Кирсанова, виграв уже двічі. Сьогодні стрілецьким дуплетом потішив одноклубників і тренера Бабича перспективний Мацапула. А тим часом обидва лідери — СК "Гатне" та "Вертикаль-Обухів" — відсвяткували вже четверті перемоги підряд. Аматори з Гатного в особливо складному виїзді до Миронівки, де підопічним Балашева, скажемо відверто, поталанило, виграли на характері. А хлопці з Обухова безапеляційно переграли непоступливу Березань завдяки двом голам Бойка. "Вертикаль" уперше в історії награла на солідну безпрограшну серію. Браво, Містере Ніколайчук!

Результати 4-го туру

ПАРТИЗАН (Кодра) – ФК ІВАНКІВ — 10:1 (Обулор, 16, 54, Лазебний, 21, Никоненко, 26, 67, Корнієнко, 45, Давиденко, 58, 63, Осипенко, 78, Білявський, 81 — Адаменко, 76, пн).

КРИСТАЛ (Яготин) – ЗАСПА (Козин) — 1:5 (Ткаченко, 24, у свої ворота — Куцан, 15, Джерард, 47, 58, Демченко, 83, Барановський, 86).

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) – СК ГАТНЕ — 1:3 (Заєць, 28 — Рибцов, 60, Тарануха, 66, Шепель, 90, у свої ворота).

ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) – ДРУЖБА (Березань) — 3:1 (Бойко, 2, пн, 12, Чайка, 57, пн — Полуденний, 5, пн).

ВІКТОРІЯ (Забір’я) – АРДІС (Триліси) — 3:1 (Мацапула, 29, 40, Змієвець, 77 — Арт.Васильєв, 39).

АВАНГАРД (Бзів) – АЛЬЯНС (Бровари) — 3:1 (Онопченко, 11, Заяць, 61, пн, Килипенко, 89 — Яковенко, 30). Вилучення: Самар (Авангард, 45+1).

ФК БОРОДЯНКА – АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА (Фастівська ОТГ-Фастівський район) — 2:0 (Петрушенко, 3, Титенко, 68).

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения