Главная Аматорський футбол Київська область Першість Київської області. 3-й тур. "Гатне" безжальне

Першість Київської області. 3-й тур. "Гатне" безжальне

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Першість Київської області. 3-й тур. "Гатне" безжальне

Новачок обласної першості виграв усі стартові матчі з очевидною перевагою в рахунку.

Зразково-показовий дебют

Минулорічний володар Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка почав писати свій літопис регулярних обласних змагань трьома виграшами з узагальненим результатом 16:2. Показово, що пристолична команда, з якою працює відомий фахівець Юрій Балашев (на фото), обіграла з однозначною перевагою третю та четверту за підсумками минулого сезону футбольні дружини з Яготина та Козина відповідно, забивши сумарно десять м’ячів. Такого блискучого турнірного старту не мав раніше жодний першоліговий новачок обласного рангу. Для порівняння, феноменальна "Дружба" з Мирівки, що безапеляційно тріумфувала торік і тепер уже веде перед у Вищій лізі, виграла ті ж три стартові поєдинки з узагальненим результатом 14:3, маючи справу з опонентами середнього рівня. Пояснити вражаючу вищість абсолютного новачка цьогорічного зразка можна присутністю в його лавах іменитих екс-професіоналів. Тарануха, приміром, уже відзначився чотирма голами, Кривошеєнко — трьома, а Романчук зодягає капітанську пов’язку. Однак основна сила СК "Гатне" — в єдності та згуртованості: цей дружній колектив грає майже незмінним складом уже кілька років поспіль і чужі там не затримуються.

Такі різні хет-трики сьогодення

Одразу троє першолігових виконавців забили по три м’ячі в третьому турі. Соума, князь стрільців минулорічного сезону, додав сьогоднішній хет-трик до двох покерів і одного хет-трику з особливо вдалої для козинців обласної кампанії 2020 року. Кацалап забивав по три м’ячі в одному матчі для "Зорі Миронівщини" ще позаторік. Отже, вони просто продовжили і навіть розвинули добре знану стрілецьку справу — і тільки. Зовсім інша ситуація з Денисовим. Оборонець сенсаційного лідера цьогорічного першолігового циклу лише починає з командою Гатного турнірний шлях на Київщині. Можливо, саме тому його сьогоднішній хет-трик виявився не класичним. Денисов один м’яч забив у свої ворота, два — "Кристалу". Склалося враження, що самовідданому футболісту просто забракло часу, аби перекреслити прикрий самостріл яскравим і справжнім хет-триком. У всякому разі, правдиве бажання Денисова реабілітуватися не словами, а голами таки не залишилося непоміченим.

Результати 3-го туру

ФК БОРОДЯНКА — ПАРТИЗАН (Кодра) — 1:1 (Лідінфу, 80 — Обулор, 49). Вилучення: Сєдлов (Партизан, 78).

ЗАСПА (Козин) — ФК ІВАНКІВ — 5:0 (Соума, 48, пн, 51, 68, Куцан, 65, 81).

СК ГАТНЕ — КРИСТАЛ (Яготин) — 6:1 (Рибцов, 2, 76, Кривошеєнко, 20, Денисов, 60, 84, Євтушок, 86 — Денисов, 17, у свої ворота).

ДРУЖБА (Березань) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівка) — 2:4 (Дмитренко, 49, Андрусік, 58 — Заєць, 31, Кацалап, 38, пн, 79, 84). Вилучення: Андрусік, 90+1 — Кравець, 90+1.

АРДІС (Триліси) – ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ — 1:2 (Лозинський, 60, пн — Дідью, 15, 32).

АВАНГАРД (Бзів) – ВІКТОРІЯ (Забір’я) — 3:1 (Бутенко, 52, пн, Онопченко, 68, 87 — Шумейко, 80, пн).

АРСЕНАЛ-МАЛА СНІТИНКА — АЛЬЯНС (Бровари) — 2:0 (Шкуренко, 7, 78).

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения