Главная Аматорський футбол Київська область Сергій Карпенко очолив "Ниву" (Бузова)

Сергій Карпенко очолив "Ниву" (Бузова)

346
Сергій Карпенко очолив "Ниву" (Бузова)
Фото - Романа Мальчевского

Новим головним тренером "Ниви" з Бузової призначено Сергія Карпенка, який добре відомий на Київщини по роботі з "Авангардом" (Бзів).

Довідка: Карпенко Сергій Васильович - уродженець Київщини, місто Бориспіль. Народився 19 серпня 1981 рік (39 років). Провів понад 300 поєдинків на професійному рівні в чемпіонатах України (близько 50 матчів у вищій лізі). Виступав за такі клуби як: "Арсенал" (Харків), "Нафтовик -Укрнафта" (Охтирка), "Кривбас" (Кривий Ріг), "Титан" (Армянськ) та інші. В якості гравця - переможець першої ліги України - 2007. Тричі поспіль в якості тренера вигравав чемпіонат Київської області із "Авангардом" (Бзів) у 2017 - 2019 роках. Переможець кубка України серед аматорів 2019 року. Останнім часом Карпенко очолював ФК "Полісся" (Ставки), з яким в минулому році здобув бронзу чемпіонату Житомирської області та в рамках всеукраїнського кубка перетинався з "Нивою".

Цікавий той факт, що низка гравців основного складу "Ниви" вже добре знайома із новим тренером. Іван Сомов, Анатолій Таран, Василь Коропецький, Андрій Головатенко працювали під його керівництвом у "Авангарді". Сергій Зуєвич - у Ставках.

Перший поєдинок "Ниви" з Сергієм Карпенком на чолі припадає на цю суботу - це буде місцеве дербі проти "Роніна" з Лісного.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
15 листопада
06 листопада
02 листопада
25 жовтня
20 жовтня
14 жовтня
10 жовтня
09 жовтня
02 жовтня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения