Главная Аматорський футбол Київська область Бразилець Нівалдо повертається в чемпіонат Київської області

Бразилець Нівалдо повертається в чемпіонат Київської області

369

У 2013-му році вихованець "Корінтіанса" Нівалдо Родрігес Феррейра став першим бразильцем у чемпіонаті Київської області. Центральний півзахисник провів сім матчів у складі "Чайки" з Петропавлівської Борщагівки, після чого повернувся на професійний рівень. Перекваліфікувавшись у нападника, футболіст виступав за російські "Сибір", "Луч-Енергію" і "Єнісей", узбецький "Локомотив" (Ташкент), мальтійський "Гуджа Юнайтед", а також білоруські "Гомель", "Белшину" і "Динамо" (Брест), в якому був одноклубником Артема Мілевського. Попереднім клубом Нівалдо був "Іслоч", за який бразилець восени минулого року провів у чемпіонаті Білорусі чотири матчі.

Взимку нападник повернувся в Україну. Протягом декількох тижнів 32-річний футболіст підтримував форму у складі "Чайки", виступав за "Вишневе" на Меморіалі Чанових, а пізніше домовився про перехід у склад віце-чемпіона Київщини "Джуніорс" (Шпитьки).

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения