Главная Аматорський футбол Київська область Чемпіонат Київської області-2021: контури регулярного сезону

Чемпіонат Київської області-2021: контури регулярного сезону

456
Чемпіонат Київської області-2021: контури регулярного сезону

Сьогодні в офісі Київської обласної асоціації футболу відбулася нарада представників команд, які зголосилися на виступи в обласному чемпіонаті 2021 року.

Вища ліга з вакансіями

Тринадцять команд офіційно підтвердили участь у головному дивізіоні цьогорічного чемпіонату Київщини. Десять з них отримали це право за підсумками минулого сезону. Це — "Кудрівка", "Джуніорс", "Денгофф", "Колос", "Межигір’я", "Сокіл", "Асканія-Флора", "Софія", "Юніор" і "Динамо". "Беркут-Легіон" вибув з основного турніру згідно з регламентом, а "Десна" призупинила виступи на Київщині. "Дружба" з Мирівки завоювала перепустку до Вищої ліги як переможець обласної першості, "Городок" скористався нагодою після відмови муніципалів з Бородянки, а "Нива" з Бузової готова долучитися до чемпіонату на спеціальних умовах, що передбачені регламентною нормою.

Перша ліга з надлишком

Офіційно заявили про свою участь у першості Київщини дев’ять її минулорічних учасників. Це — ФК "Бородянка", "Кристал", "Заспа" (колишнє "Дніпро"), "Авангард", "Дружба" з Березані, "Зоря Миронівщини", "Вертикаль-Обухів", "Альянс" і ФК "Іванків". Готові долучитися до першолігових перегонів також абсолютні новачки — "Нива-2", СК "Гатне", "Ардіс" і "Вікторія", а також висловила бажання повернутися після кількарічної перерви команда з Малої Снітинки. Поки що не надали гарантійного листа, але чекають на підтримку місцевої влади футболісти з Борисполя та Богуславщини.

Змагальний календар

Очікується, що вищоліговий турнір почнеться 3 квітня, а першоліговий — уже наступного дня. Головний дивізіон гратиме по суботах, а другий за рангом — по неділях. Літня перерва триватиме з кінця червня до середини серпня. Остаточний склад обох ліг має затвердити Виконком Київської обласної асоціації футболу на плановому засіданні, що відбудеться в першій декаді весни. Організатори розраховують, що в обох лігових турнірах буде задіяно по чотирнадцять аматорських команд.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения