Главная Аматорський футбол Київська область Меморіал Чанових-2021 сурмить збір

Меморіал Чанових-2021 сурмить збір

340

Меморіал Чанових-2021 сурмить збір

Києво-Святошинська районна федерація футболу запрошує команди взяти участь у щорічному, вже одинадцятому за ліком, турнірі пам’яті видатних українських голкіперів – Віктора Гавриловича і Віктора Вікторовича Чанових. Планується, що на старт змагань вийдуть 24 команди, які на першому етапі будуть розподілені на чотири групи. За підсумками групового етапу, який пройде за круговою системою, по дві найкращі команди з кожного секстету вийдуть у чвертьфінал, а далі – за олімпійською системою, себто на вибування.

Матчі будуть проходити лише по вихідним дням. За планом, турнір розпочнеться 27 лютого і завершиться орієнтовно 28 березня. Наразі свою участь у Меморіалі Чанових підтвердили п’ятнадцать команд, а саме: "Софія" (Софіївська Борщагівка), "Хотів", "Нива" (Бузова), "Нива-2" (Бузова), "Ронін" (Лісне), "Факел" (Гостомель), "Сокіл" (Мих.Рубежівка), "Олімп" (Дмитрівка), "Прогрес" (Крюківщина), "Софія" (Софіївська Борщагівка), "Білгород" (Білогородка), "Гатне", "УФАМ" (Білогородка), "Стара Боярка" (Боярка), "Чайка" (П.П.Борщагівка), "Шпитьки".

Читайте також: "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) - переможець Меморіалу Чанових

Нагадаємо, що минулорічним переможцем турніру став "Сокіл" з Михайлівки-Рубежівки, який у фіналі з рахунком 1:0 переміг "Ниву" (Бузова).

Телефон для довідок: 093-209-30-81.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
29 грудня
23 грудня
15 грудня
05 грудня
15 листопада
06 листопада
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения