Главная Аматорський футбол Київська область "Юні соколята"-2020: продовжувати і розвивати добрі традиції

"Юні соколята"-2020: продовжувати і розвивати добрі традиції

485

"Юні соколята"-2020: продовжувати і розвивати добрі традиції

За доброю традицією в День святого Миколая відбувся вже п’ятий за ліком дитячий турнір "Юні соколята", який організував почесний президент СФК "Сокіл" Дмитро Бірюк. Змагання пройшли у Києві і зібрали у столичному СК "Політ" команди з чотирьох населених пунктів, а саме: Михайлівки-Рубежівки, Бузової, Шпитьок і Дмитрівки.

У категорії "молодші" (2010-2012 р.н.) блискучий результат продемонструвала команда зі Шпитьок, яка не просто виграла всі матчі, а й не пропустила жодного м’яча. Срібні нагороди виборола Дмитрівка, а бронзові дісталися "Соколу". Найкращим воротарем турніру було визнано Ярослава Дубаса зі Шпитьок, а його партнер по команді Артем Гуцарук отримав відзнаку найкращого гравця. Найкращим захисником став гравець "Сокола" Святослав Ткачик, а найкращим нападником – Олексій Ковальчук з Дмитрівки.

У категорії "старші" (2008-2009 р.н.) впевнено тріумфували юні футболісти з Бузової. Підопічні Василя Дворника виграли всі три матчі з розгромним рахунком. Друге місце посіла команда зі Шпитьок, бронзові нагороди виборола Дмитрівка. Найкращим воротарем у цій категорії став представник Дмитрівки Владислав Савун. Найкращим захисником було визнано гравця команди села Шпитьки Андрія Задерея, найкращим нападником – Павла Будніка з "Сокола", а найкращим гравцем – Святослава Нагорного (Бузова).

Після завершення турніру організатори солодкими подарунками привітали дітей зі святом, а призерів та переможців нагородили пам’ятними грамотами, медалями та кубками. Також були вручені спеціальні призи: футболку чернігівської "Десни" з автографами всіх гравців команди отримав син легенди шпитьківського футболу – Іван Семикін, а футболка "Динамо" Артема Шабанова дісталася Марії Мельник з "Сокола".

Як повідомив на церемонії нагородження Дмитро Бірюк, в планах на наступний рік проведення не тільки зимового турніру, а й літнього – на чудовому газоні сільського стадіону у Михайлівці-Рубежівці.

Результати матчів. "Молодші":

Дмитрівка - Шпитьки 0:2
Сокіл - Сокіл-2 2:1
Дмитрівка - Сокіл-2 7:0
Шпитьки - Сокіл 7:0
Сокіл - Дмитрівка 0:6
Сокіл-2 - Шпитьки 0:11

Результати матчів. "Старші":

Шпитьки - Дмитрівка 4:1
Сокіл - Бузова 1:4
Шпитьки - Бузова 1:4
Сокіл - Дмитрівка 2:3
Шпитьки - Сокіл - 2:2
Дмитрівка - Бузова 0:6

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения