"Джуніорс" (Шпитьки) - володар Кубка Києво-Святошинського району

895
0

Володарем Кубка Києво-Святошинського району вдруге в історії став "Джуніорс" (Шпитьки). У фіналі, що відбувся 2-го вересня на міському стадіоні у Вишневому, підопічні Максима Трусевича з рахунком 2:0 перемогли "Софію" з Софіївської Борщагівки.

У першому таймі "юніорів" вивів вперед Богдан Рубльов, а по перерві подвоїв перевагу "Джуніорс" класним ударом зі штрафного Артем Єсаулов.

Нагадаємо, що вперше "Джуніорс" здобув Кубок Києво-Святошинського району два роки тому.

"Джуніорс" (Шпитьки) — "Софія" (Софіївська Борщагівка) — 2:0 (1:0)
Голи:
Рубльов (33), Шевчук (75).

"Джуніорс": Румянцев, Ремезовський, Єсаулов, Лящук (Яременко, 77), Стеценко (Черновол, 80), Димнич (Рожок, 67), Рубльов, Шевчук (А. Іллічов, 87), Костяной (Доценко, 80), Самбурський, Осадчий (Живий, 87). Запасні: Максименко, Бабюк, Шут. Тренер: Трусевич.

"Софія": Копаліані, Криворучко, Данько, Костенко, Козленко (Шугайло, 64), Солонина (Семикін, 83), Саківський, Кутовий, Лініченко, Антоненко (Міхеєв, 80), Охременко (Маткевич, 34; Симоненко, 53). Тренер: Маткевич.

Попередження: Стеценко, Осадчий (Д) — Костенко (С).
Вилучення: Данько (86)

Арбітр: О. Титов (Київська область).