Главная Аматорський футбол Київська область "Нива" (Бузова) підписала нападника "Сокола" (Михайлівка-Рубежівка)

"Нива" (Бузова) підписала нападника "Сокола" (Михайлівка-Рубежівка)

770

"Нива" (Бузова) підписала нападника "Сокола" (Михайлівка-Рубежівка)

"Нива" (Бузова) підсилилася лідером атак СФК "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) Владиславом Кобою. У цьогорічному сезоні 23-річний нападник провів у всіх турнірах 19 матчів, у яких забив 13 голів (по 2 в чемпіонаті і Кубку Київщини, 8 у чемпіонаті Києво-Святошинського району і ще один в Кубку району).

Нагадаємо, що на початку року Коба повернувся у "Сокіл" після річної перерви. Попередній сезон нападник провів у "Беркуті-Легіоні" (Бровари) та "Поліссі" (Ставки, Житомирська область). В активі Владислава 27 голів у чемпіонаті Київської області. Найкращим для футболіста залишається 2017 рік, за підсумками якого його було визнано "Відкриттям року" у чемпіонаті Київщини.

Читайте також: "Нива" (Бузова) зіграє у Кубку України

Зауважимо, що нападника особисто переглядав президент "Ниви" Октай Ефендієв, який завітав у Михайлівку-Рубежівку на півфінальний матч Кубка Київської області "Сокіл" - "Колос" (Пустоварівка). Коба став другим гравцем, який протягом року змінив "Сокіл" на "Ниву". Раніше за цим маршрутом прослідував Віталій Ємельянов.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
15 листопада
06 листопада
02 листопада
25 жовтня
20 жовтня
14 жовтня
10 жовтня
09 жовтня
02 жовтня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения