Главная Аматорський футбол Київська область Першість Київської області. 8-й тур. Лідер обіграв чемпіона

Першість Київської області. 8-й тур. Лідер обіграв чемпіона

Фото - Денис Руденко, Footboom

Центральний матч ігрового дня в обласній першості засвідчив актуальну вищість абсолютного новачка Київщини футбольної.

Мирівська "Дружба" взяла гору над "Авангардом" із Бзова: першоліговий лідер, який щойно почав турнірний шлях у столичному регіоні, обіграв чинного чемпіона Київщини, який понизився рангом виключно за своїм бажанням. Господарі поля в Кагарлику переважали суперника насправді відчутно. В епіцентрі подій, як правило, опинявся зазвичай дриблер Панічев. Олександр змарнував два виходи сам на сам з голкіпером гостей, але таки став героєм історичного протистояння. Спочатку Панічев обернув на гол віртуозний пас Кульгука в розріз між оборонцями, а потім ще й заробив одинадцятиметровий для Верхова. Натомість хлопці зі Бзова, окрім голу Пахолюка, насправді реальних загроз у чужих володіннях так і не створили.

Бородянці взяли "Городок" не приступом — скоріше хитрістю. Підопічні тренера Юрченка по ходу матчу доречно варіювали тактикою і вміло застосовували проти васильківців їхню ж зброю — добре продуману та підготовлену гру другим номером. Обидва голи стали наслідком ефективно розіграних стандартів. Мажуга подовжив у сітку політ м’яча, доставленого Балковим із кутового, ударом головою. А старший з братів Юрченків реалізував призначений за гру рукою пенальті. Гості з Василькова володіли ініціативою та територією після перерви, однак зиску з того не мали.

"Кристал" вивіз нічию з Борисполя — і має підстави шкодувати за втраченим виграшем. Дадаєв повів лік голам уже до перерви, скориставшись огріхом екс-професіонала Сахна. А в другому таймі Шаміль зобов’язаний був забивати вдруге — на цей раз у порожні ворота, але так і не зумів. Не забиваєш ти — заб’ють тобі. Це футбольне правило спрацювало в Борисполі сповна. Господарі відновили рівновагу завдяки зусиллям новачка Євпака, який затерзав оборону яготинців і заробив одинадцятиметровий. Дорогань, правда, змусив понервувати одноклубників, однак устиг на добивання першим і встановив нічийний результат.

Березань домінувала в Миронівці — і стійку на міцність гості перевірили, і виходи сам на сам з голкіпером змарнували. Та все-таки Ковальов у веремії біля чужих воріт спромігся завдати невідпорного удару. Гості з Козина виграли і в Броварах — "Альянсу" знову елементарно забракло сил на другий тайм. А "Вертикаль" ще до перерви підтвердила свою загальну вищість в Іванкові двома голами. Захисник Кабанець забив з другого поверху, а Горин — далекобійним ударом.

Результати 8-го туру

АЛЬЯНС (Бровари) — ДНІПРО (Козин) — 1:3 (Тавакелян, 18, пн — Тюрін, 51, пн, Чернюк, 58, Барановський, 73). Арбітр Микола Балакін.

ФК ІВАНКІВ — ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — 0:2 (А.Кабанець, 2, Горин, 33). Арбітр Сергій Задиран.

ФК БОРОДЯНКА — ГОРОДОК-1998 (Васильків) — 2:0 (Мажуга, 20, М.Юрченко, 70, пн). Арбітр Сергій Дубиківський.

ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — КРИСТАЛ (Яготин) — 1:1 (Дорогань, 73 — Дадаєв, 45). Нереалізований пенальті: Дорогань, 73. Арбітр Володимир Устименко.

ДРУЖБА (Мирівка) — АВАНГАРД (Бзів) — 2:1 (Панічев, 24, Верхов, 33, пн — Пахолюк, 60). Нереалізований пенальті: Пахолюк, 60. Арбітр Роман Гейло.

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівський район) — ДРУЖБА (Березань) — 0:1 (Ковальов, 77). Арбітр Владислав Кононов.