Главная Аматорський футбол Київська область Першість Київщини. 6-й тур. Гості в ударі

Першість Київщини. 6-й тур. Гості в ударі

229
Фото - Денис Руденко, Footboom

Березань оступилася в Обухові не випадково: господарі переграли честолюбних гостей тактично. "Вертикаль" зачинилася на своїй половині і витиснула максимум з особливих гострих контратак. Бойко під кінець першого тайму повів лік голам ударом головою з передачі Воронюка. А по перерві, підбадьорені ще й віртуозними діями свого воротаря Черниша, господарі домоглися цілковитої переваги. Показово, що фатальної помилки допустився граючий тренер "Дружби" Ковальов. Обухівці скористались обрізкою, блискавично перевели гру до чужих володінь і матеріалізували чисельну перевагу в розрідженому просторі голом юного Горина. А ще за кілька хвилин Малков з допомогою Гацкова довів результат до розгромного. "Дружба" спромоглася лише на гол престижу, реалізувавши один одинадцятиметровий з двох.

Контратаки стали головною зброєю ще й бородянців на гостинах у Миронівці. Прудконогий Лідінфу, який свого часу грав і в "Зорі", та Петрушенко, активно підтримані штурмовиком Титенком, затерзали захист місцевих і матеріалізували в голи нехитрі комбінації з проходом по флангу та прострілом у штрафний майданчик.

А "Кристал" досяг особливого для себе результату в Іванкові лише наприкінці непростого поєдинку, коли господарі, неабияк активні впродовж ігрової години, виснажилися і, як кажуть у таких випадках, просто зупинилися. Знову відзначився голом особливо технічний Дадаєв.

Щось подібне могло відбутися і в Козині, де лідери атак "Дніпра" Джерард і Соума відчутно знизили активність одразу по перерві. Однак господарям поля вистачило досвіду та здорового глузду спростити гру і довести складну зустріч до переможного фіналу. Тим паче, що васильківці сьогодні були мало схожими самі на себе: пасивність фаворита, м’ягко кажучи, здивувала.

Спокійно пройшли матчі в Броварах і Борисполі. Не в останню чергу тому, що загальна вищість гостей виявилася беззаперечною. В "Авангарда" віртуозною передачею виокремився Пахолюк, а в одній команді з ним були й інші зіркові ветерани — Карпенко, Кондратюк і Смалько зокрема. Натомість стрілецьким дуплетом у "Дружби" вистрілив яскравий Панічев.

Результати 6-го туру

ДНІПРО (Козин) — ГОРОДОК-1998 (Васильків) — 2:1 (Джерард, 12, Соума, 44 — Старцев, 37, пн). Арбітр Андрій Федорук.

ФК ІВАНКІВ — КРИСТАЛ (Яготин) — 1:4 (Мойсеєнко, 19 — Діденко, 56, Петровський, 81, Дадаєв, 86, Суровікін, 88). Арбітр Володимир Устименко.

АЛЬЯНС (Бровари) — ДРУЖБА (Мирівка) — 1:5 (Бегре, 57 — Сягровський, 14, Старов, 25, Верхов, 59, Панічев, 65, 85). Арбітр Кирило Мартиненко.

ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — ДРУЖБА (Березань) — 3:1 (Бойко, 40, Горин, 62, Малков, 67 — Степчук, 90+2, пн). Нереалізований пенальті: Галицький (Дружба, 76). Арбітр Кирило Гринь.

ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівський район) — ФК БОРОДЯНКА — 1:4 (Тетерук, 20 — Петрушенко, 37, Лідінфу, 43, Титенко, 50, Пісковець, 90+1). Арбітр Сергій Дубиківський.

ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:3 (Іванов, 24, Волощук, 33, Медуниця, 58). Арбітр Олександр Сахно.