Кубок Тернопільської області. Бучацький "Колос" – перший півфіналіст

567
0

15 липня у Підволочиську відбувся повторний матч 1/4 фіналу кубку Тернопільської області 2020 року між місцевим "Збручем-Агробізнес" та бучацьким "Колосом". Господарі поля перемогли 3:2, однак за сумою двох матчів (у Бучачі "Колос" був сильнішим – 2:0) до півфіналу пробилися бучачани.

Команди одразу стали грати у відкритий футбол, однак перший гол у матчі відбувся аж на 30-й хвилині. Після вкидання ауту вдало зіграв форвард "Збруча" Дмитро Познанський і відкрив рахунок (1:0). Після помилки голкіпера підволочиської команди Сергія Чижа, становище на футбольному полі вирівняв Юрій Савка (1:1). Однак не пройшло і двох хвилин, як господарі знову вийшли вперед. Тарас Даньків вдало виконав штрафний удар (2:1).

У другому таймі знову за справу взявся Дмитро Познанський, котрий замкнув простріл справа (3:1). Господарям для проходу до наступного раунду кубка потрібен був ще один гол. Однак його забили… гості. Після подачі кутового м'яч скакав у штрафному майданчику "Збруча-Агробізнес", оборонці не зуміли його вибити і колишній гравець "Збруча", а нині центрбек бучацького "Колос" Павло Данилюк переправив м’яча у сітку воріт (3:2).

***

"Збруч-Агробізнес" (Підволочиськ) – "Колос" (Бучач) – 3:2 (2:1)
Голи:
Дмитро Познанський (30, 70), Тарас Даньків (44) – Юрій Савка (42), Павло Данилюк (72).

"Збруч-Агробізнес": Чиж, Шум, Альохін, Кубик-к, Солтис (Миронюк, 61), Лісніченко, Копцюх, Ємаєв (Паюк, 73), Гайковий, Даньків, Познанський.

"Колос": Чесановський, Рижук, Данилюк, Савка, Муляр, Кухарський, Гаврилюк (Долинний, 90), Плосконос-к, І. Сороцький, Чиряк, Сухецький.

У півфіналі бучацький "Колос" суперничатиме з переможцем пари "Агронива-ТНПУ" (Тернопіль) – "Поділля" (Васильківці).

У Білокриниці Кременецького району відбувся перший матч 1/4 фіналу кубку Тернопільської області між місцевими "канонірами" та "Медоборами" із Зеленого (Гусятинський район). Команди за 90 хвилин забили по одному м’ячу у ворота одна одної, а тому доля путівки до півфіналу вирішиться через тиждень у повторному матчі.

"Арсенал" (Білокриниця) – "Медобори" (Зелене) – 1:1 (0:1)