Главная Аматорський футбол Київська область Сергій Панфілов - найкращий гравець чемпіонату Київщини 2010-х

Сергій Панфілов - найкращий гравець чемпіонату Київщини 2010-х

123
Сергій Панфілов - найкращий гравець чемпіонату Київщини 2010-х
Фото - Романа Мальчевского

Найкращого футболіста столичного регіону за підсумками минулого десятиліття назвали учасники спеціального референдуму.

Організували та провели його Асоціація футбольних істориків і статистиків Київської області та редакція сайту koff.org.ua. Численні респонденти, а ними були читачі нашого ресурсу, історики та фахівці народної гри і зацікавлені журналісти вибирали з-поміж футболістів, які ставали найкращими і нагороджувались іменним призом Миколи Васильєва в 2010 роках. Однак кожний з тих, хто брав участь в голосуванні, мав право запропонувати ще й свій особистий варіант, не передбачений заздалегідь еспертами. А підбиваючи підсумки референдуму, його організатори неодмінно брали до уваги як індивідуальні, так і командні досягнення претендентів у турнірах обласного масштабу та в офіційних національних змаганнях аматорів, а також і конкретні турнірні показники — кількість проведених у вищій обласній лізі сезонів, календарних зустрічей та забитих м’ячів, особистий внесок у розвиток колективу тощо.

У підсумку найкращим футболістом-аматором області в минулому десятилітті визнано Сергія Панфілова. Найперший стрілецький сотник Київщини футбольної провів у регулярному вищоліговому циклі дев’ять сезонів і забив за цей період аж 81 м’яч у 184 календарних матчах, удостоївшись іменного призу Миколи Васильєва як найкращий гравець 2018 року і п’яти потраплянь до гонорового списку "33 найкращі". Актив Панфілова в 2010 роках наповнився двома відзнаками переможця національних кубкових перегонів і віце-чемпіонським титулом аматорського чемпіонату країни, чотирма тріумфами в обласній вищій лізі, трьома завоюваннями Кубка Київщини та трьома виграшами суперкубкового матчу, а ще — "Великим Шоломом" на традиційних передсезонних змагальних циклах на Київщині. З яскравим ігровим внеском основного лауреата 2010-х тісно пов’язані становлення та досягнення ФК "Путрівка", ФК "Буча" та бзівського "Авангарда", залишив він свій слід і в аматорських дружинах Броварів, Ковалівки та Баришівського краю.

До п’ятірки найкращих гравців області за підсумками минулого десятиліття потрапили також Петро Кондратюк, Олександр Петрук, Олександр Поздеєв і Сергій Третяк.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения