Меморіал Щанова. У фіналі зіграють "Рубікон" і "Меркурій"

1384
0

Обидва сьогоднішні поєдинки завершилися несподівано. Правда, ігровий характер у них був різним. Професійна "Чайка", схоже, поклалася на клас і тільки. Та його виявилося замало в особливо закритому матчі, що не був наповнений ігровим вогнем і сильним бажанням перемогти з боку фаворита. Доки професіонали нудно перепасовували м’яча на своїй половині поля, кияни використовували ледь не кожну слушну нагоду стрімко та небезпечно вибігти в контратаку. Одну з них, уже в першому таймі, Бачинський увінчав заробленим одинадцятиметровим, який матеріалізував у гол Шутенко. Та й після перерви аматори були ближчими до того, аби подвоїти результат, аніж професіонали — аби відігратися. Тож особливих питань щодо переможця бути не може, але поразка професійного клубу — це все-таки сенсація.

Зовсім іншим виявився сценарій другого півфіналу на "Козак Арені". "Денгофф" мав кращий вигляд, особливо — після перепочинку. Але вирішальним у зустрічі став екстренний вихід на поле Головатенка. Буквально за хвилину після своєї появи і впродовж однієї наступної хвилини колишній хавбек "Авангарда" і "Чайки" вистрілив дуплетом. Спочатку він забив ударом головою, використавши подачу Яцковця. А потім — відзначився з передачі Хруля. Денихівці відповіли точним ударом Григоруся після прострілу з лівого флангу. А вже в компенсований арбітром ігровий час — ще й перевірили на міцність поперечку.

Фінальна зустріч відбудеться завтра на Центральному стадіоні Вишневого і почнеться об 11:00. Обидва фіналісти вперше розіграють головний приз Меморіалу Щанова.

МЕМОРІАЛ ОЛЕКСАНДРА ЩАНОВА-2020. ПІВФІНАЛ. 29 лютого, субота

ЧАЙКА (Петропавлівська Борщагівка) — РУБІКОН-ВИШНЕВЕ (Київ) — 0:1 (Шутенко, 34, пн).

Арбітри Микола Шевель — Дмитро Рубан, Максим Величко. Спостерігач арбітражу Іван Іваненко.

Іванов, Бартошук, Пономаренко, Лещенко (Сафіханов, 46), Блазунь (Музиченко, 46), Турчанов (Бабан, 81), Цурупін (Стрілець, 46), Вечурко, Сухенко (Дарда, 46), Шевчук (Волк, 74), Ярмак (Тименко, 46). Тренер Тарас Ільницький — Карнаушенко, Чорномаз, Понєжда, Таран, Горбаток, Островерх, Колибаба, Шутенко (Скороход, 83), Бачинський, Захарченко (Шишкін, 46), Ведута. Тренер Віктор Курята.

ДЕНГОФФ (Денихівка) — МЕРКУРІЙ (Київ) — 1:2 (Григорусь, 75 — Головатенко, 35, 36).

Вилучення: А.Ключик, 45+2 — Сахно, 62.

Арбітри Сергій Дубиківський — Дмитро Подвальний, Олексій Буглак. Спостерігач арбітражу Геннадій Лисенчук.

Наступний матч. Фінал. Рубікон-Вишневе (Київ) — Меркурій (Київ). 1 березня, 11:00. Вишневе.