Главная Аматорський футбол Київська область Пам’яті Євгена Музики...

Пам’яті Євгена Музики...

172
Пам’яті Євгена Музики...

Трагічна новина сколихнула футбольну громаду Києво-Святошинського району. Передчасно пішов з життя наш побратим, талановитий футболіст та забивний форвард ФК "Вишневе" Євген Музика. Вихованець вишнівського футболу стрімким метеором увірвався в число найкращих бомбардирів району, запам’ятався нестримною швидкістю, неповторним дриблінгом та природженим інстинктом голеадора. Неодноразово він визнавався кращим нападником та ставав найвлучнішим стрільцем, зокрема, в 2017 році в складі ФК "Олімп" (Вишневе) у чемпіонаті Києво-Святошинського району (друга ліга) та в 2018 році в складі ФК "Вишневе" (став переможцем першої ліги та кращим бомбардиром першості міста Києва). Його ігрова кар’єра пройшла лише в командах рідного міста, бо він був патріотом Вишневого.

Пам’яті Євгена Музики... - изображение 1

За спогадами головного тренера ФК "Вишневе" Володимира Шумунова "Євген Музика є одним з кращих вихованців футбольної школи ФК "Вишневе", грав у дитячо-юнацьких командах цього клубу. Першим його тренером був Андрій Хилюк, а партнерами Євгена в дитячо-юнацькій команді були відомі гравці Вишневого Літаш та Недогибченко. Євген вже в дитячому віці проявив серйозний бомбардирський талант, багато забивав, був лідером команди. В дорослому футболі нападник захищав кольори ФК "Вишневе-2", "Олімп" (Вишневе), "Гостинний Двір" (Вишневе) та ФК "Вишневе". Давайте сьогодні згадаємо Євгена добрим словом і віддамо йому останню шану. Скромний і тихий хлопчина в житті, на футбольному полі перевтілювався в грізного і невтомного форварда. Наш "Музика", як любляче називали його вболівальники і партнери по команді, любив футбол більш за все на світі, був улюбленцем вишнівської публіки, "фанатів" за англійський "Ліверпуль". Євген, хоча й не мав поставленої футбольної техніки, але компенсував цю прогалину виключною працездатністю на тренуваннях і в матчах. Його гру вирізняла виняткова швидкість, поставлений удар з обох ніг, неймовірне гольове чуття. Він був справжнім футбольним бійцем, не падав від першого доторку, а стояв до кінця, утримуючи м’яча. Дуже відповідально підходив до тренувань і вперто займався, навіть маючи серйозні ушкодження. Саме завдяки таким якостям, Євген був лідером команди і багато забивав, причому часто гольові моменти створював сам собі. Йому було достатньо мати ігровий простір, щоб прокинути м’яча собі на хід, випередити за рахунок стартового ривка захисників і реалізувати момент…".

Євген Музика (05.05.1995-20.02.2020) – відомий футболіст – аматор, за ігровим амплуа – форвард, учасник змагань в Києво-Святошинській футбольній лізі, народився в місті Вишневе, грав за клуби ФК "Вишневе" – 2009 - 2012, 2018-2019, ФК "Вишневе-2" - 2013-2016, "Олімп" (Вишневе) – 2017, "Гостинний Двір" (Вишневе) – 2018. Один з кращих гравців Києво-Святошинської дитячо-юнацької ліги. Кращий бомбардир чемпіонату району – 2017, першості міста Києва – 2018. Неодноразовий переможець та призер районних змагань з футболу в різних лігах. Футбольний самородок і талант. Вболівав за англійський "Ліверпуль".

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме