Главная Аматорський футбол Київська область "Юні соколята" - 2019: тріумфи Михайлівки-Рубежівки та Шпитьок

"Юні соколята" - 2019: тріумфи Михайлівки-Рубежівки та Шпитьок

1970

"Юні соколята" - 2019: тріумфи Михайлівки-Рубежівки та Шпитьок

Декілька років тому почесний президент СФК "Сокіл" Дмитро Бірюк започаткував добру традицію. Напередодні новорічно-різдвяних свят меценат з Михайлівки-Рубежівки проводить дитячий турнір "Юні соколята". Цього року відбувся вже четвертий його розіграш, який зібрав команди з чотирьох населених пунктів Києво-Святошинського району. За головні призи боролися юні футболісти з Михайлівки-Рубежівки, Дмитрівки, Шпитьок та Бузової.

Змагання пройшли у двох вікових категоріях. Серед молодших (4-5 класи) найвищий рівень технічної підготовки продемонстрували команди Михайлівки-Рубежівки та Шпитьок. Вони впевнено перемогли суперників, після чого в особистій зустрічі з’ясували, кому ж дістануться золоті нагороди. Шпитьківчани потужніше провели стартові хвилини матчу та були винагородженні за свої старання голом, автором якого став нестримний Іван Лич.

Здобувши перевагу у рахунку, підопічні Любові Польовенко відійшли у захист та віддали ініціативу супернику. "Соколята" з Михайлівки-Рубежівки активно йшли вперед, розігрували цікаві комбінації, створювали моменти. Проте, пробити голкіпера шпитьківчан команді Тараса Фільчакова не вдалося. До речі, гравець чемпіонів - Михайло Ерікян на турнірі не пропустив жодного м’яча, тому абсолютно заслужено отримав приз найкращого голкіпера. Капітан "Сокола" Роман Шатило, який не лише вміло керував діями команди у захисті, а й вдало долучався до атак, був визнаний найкращим захисником. Його партнер Данило Бірюк відзначився шістьма голами і отримав приз найкращого нападника, а VIP-гравцем у молодшій категорії став лідер переможців – Іван Лич.

Серед старших (6-7 класи) неабияку волю до перемоги продемонструвала команда з Михайлівки-Рубежівки. У всіх матчах "Сокіл" пропускав першим, а у двох матчах навіть програв з рахунком 0:2. Проте, підопічні Андрія Ковтуна не здавалися передчасно. Вони продовжували завзято атакувати ворота суперників і підсумку здобули три перемоги, які принесли омріяний кубок. Срібні медалі виборола команда з Бузової, якою керував Василь Дворник, а бронзові нагороди дісталися футболістам з Дмитрівки. Лауретами індивідуальних нагород стали: Назар Кришевич (найкращий воротар) і Володимир Тарадайко (найкращий гравець) з Михайлівки-Рубежівки, а також Артем Пицьков з Бузової (найкращий нападник) та Ярослав Саркісянс (найкращий захисник) з Дмитрівки. Особливе захоплення дітей викликали підготовлені організаторами спеціальні призи - справжні ігрові футболки гравців "Динамо" Миколи Шапаренка, Франа Соля та Тамаша Кадара. Щасливими власників ексклюзивів стали: Максим Загородній (Михайлівка-Рубежівка), Віктор Сорока (Дмитрівка) та Поліна Матвієнко (Бузова).

Загалом учасниками турніру стали близько 120 дітей. Всі вони отримали солодкі презенти від Святого Миколая, а їхні посмішки та щасливі обличчя стали найкращим подарунком для організаторів.

Результати матчів

4-5 класи

Михайлівка-Рубежівка – Дмитрівка 7:0
Шпитьки – Бузова 11:0
Шпитьки – Дмитрівка 6:0
Бузова – Михайлівка-Рубежівка 0:7
Михайлівка-Рубежівка – Шпитьки 0:1
Дмитрівка – Бузова 3:1

6-7 класи

Михайлівка-Рубежівка – Дмитрівка 3:1
Шпитьки – Бузова 2:3
Шпитьки – Дмитрівка 1:3
Бузова – Михайлівка-Рубежівка 3:6
Михайлівка-Рубежівка – Шпитьки 3:2
Дмитрівка – Бузова 1:8

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
05 грудня
15 листопада
06 листопада
02 листопада
25 жовтня
20 жовтня
14 жовтня
10 жовтня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения