Чемпіонат Київської області. 23-й тур. Дивовижний фінал у Калинівці

1107
1

Чинний чемпіон області провів не найкращий матч на "Асканія Арені". Красивий гол — технічним парашутом над голкіпером — провів у першому таймі Прокіпчук, якому допоміг Герасименко. Ще в одному моменті, після помилки Товта, Войтович бив у порожні ворота з центру поля, але скористатися шансом не зумів. "Авангард", однак, відігрався завдяки наполегливості свого воротаря та капітана. Товт долучився до стандарту, не повернувся назад після першої фази атаки і таки витиснув максимум з прострілу Миколайчука вже на четвертій компенсованій арбітром ФІФА Шурманом хвилині другого тайму. Нічия засмутила чемпіонський колектив, але, за великим рахунком, зберегла йому шанси на золотий фініш — у "Джуніорса" він значно складніший.

Сам "Джуніорс" обіграв "Межигір’я" завдяки сумнівному одинадцятиметровому. Скрипник прокинув м’яча повз голкіпера — і арбітр Сахно вдався до найсуворішого вироку. Гості момент оскаржували, спостерігач арбітражу Скрипак, за попередньою інформацією, дотримувався такої ж думки, але саме цей епізод вирішив долю динамічної та насправді цікавої зустрічі з обопільними шансами на виграш.

Важку перемогу в Ставищі здобув "Патріот", якому довелося нелегко в протистоянні завзятій ставищенській юні. Полуденний забив після помилки захисника, який невдало відбив м’яча прямо на нього. А Купрій матеріалізував у гол одинадцятиметровий за фол на Костромі.

Справжню голеву феєрію побачили глядачі в Денихівці. Ще до перерви дуплетом обмінялися Грищенко та Марійко, а в ролі асистентів виступили Заїка та Шарило. На початку другого тайму Рогульчик ударом головою замкнув подачу Коверника, а потім Грищенко віддав голеву передачу Круковцю. "Кудрівка" могла й виграти, але змарнувала кілька слушних нагод, зокрема й вихід сам на сам з голкіпером. Однак і місцева команда, укомплектована переважно юніорами, справила дуже хороше враження змістовною грою, у чому велика заслуга молодого тренера Собковича.

Успішно виступили сьогодні ще дві команди Броварського краю. "Беркут-Легіон" на важкому полі стадіону "Спартак" обіграв "Меліоратор" завдяки голу Панченка, який видовищним ударом — технічно, з розвороту — замкнув простріл Самотуги. А "Десна" в Лютежі безапеляційно розгромила деморалізований "Діназ-2". Якимлюк-старший забив сам і віддав асист партнеру, свої перші голи для команди з Погребів провели новачки Яременко та Сапоненко і десятий в сезоні — Воробей-молодший. Старший з Воробеїв, легендарний екс-збірник України, на поле так і не вийшов — медики не рекомендують йому грати на майданчиках із штучним покриттям.

Результати 23-го туру

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:0 (Панченко, 35).

ЛЮБОМИР (Ставище) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 1:2 (Третяк, 47, пн — Полуденний, 32, Купрій, 49, пн).

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — ДЕСНА (Погреби) — 0:4 (Яременко, 3, Є.Воробей, 26, А.Якимлюк, 49, Сапоненко, 85). Нереалізований пенальті: Блазунь (Діназ-2, 56).

ДЕНГОФФ (Денихівка) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 3:3 (Марійко, 24, 38, Рогульчик, 47 — Грищенко, 20, 29, Круковець, 55).

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — АВАНГАРД (Бзів) — 1:1 (Прокіпчук, 27 — Товт, 90+4).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:0 (Осадчий, 68, пн).