Чемпіонат Київської області. 19-й тур. Чемпіон спіткнувся, Алієв знову забив

Чемпіонат Київської області. 19-й тур. Чемпіон спіткнувся, Алієв знову забив

1302
Чемпіонат Київської області. 19-й тур. Чемпіон спіткнувся, Алієв знову забив

Першоколовий лідер обірвав смугу невдач, обігравши суперника вперше в другому колі. Дуже сильно зіграли Герасименко та Прокіпчук: граючий тренер повів лік голам і виступив асистентом, а лівий хавбек господарів оформив аж два асисти. Цікаво, що три перші голи "Асканія-Флора" провела з другого поверху. А гол престижу в гостей став наслідком очевидної помилки стража воріт Атаманенка. Ковтун перехопив його передачу на правого захисника калинівців і блискавично довершив епізод результативним відривом.

Найпершу в сезоні велику перемогу здобуло "Межигір’я". Дуплетом вистрілив Долженко: він опинявся в потрібному місці, почергового відгукуючись на простріли Овчиннікова та Савійсько. Сам Савійсько, а ще Дроздов відзначилися дуже красивими голами. Лівий хавбек, змістившись з флангу до центральної осі, обвідним ударом напнув сітку у верхньому куті воріт, а Дроздов, який діє під нападником, завдав удару злету. Давидовський, вийшовши на заміну, головою спрямував у ціль м’яча, скинутого йому — також головою — Білошицьким, а розпочав атаку стрімким фланговим проривом Савійсько, який на той час уже виконував роль лівого захисника. А з-поміж гостей відзначилися заслужений ветеран Третяк і 17-річний Миколайчук, який головою подовжив політ м’яча, поданого граючим тренером Іллічовим од кутового прапорця.

"Десна" та "Патріот" подбали про справжній ігровий бойовик з неоднозначним сюжетом. До перерви гра була відносно рівною, що й засвідчив нічийний рахунок. Данілов забив з передачі Воробея-старшого головою, а Полуденний майже одразу відновив рівновагу, скориставшись прострілом Дацюка. Останній, як завжди активний в передній лінії, змарнував дві вельми зручні нагоди. Але по перерві гості підсіли фізично і вже "Десна" стала повноцінним господарем у грі. Хлопці з Погребів, однак, били в молоко, стійки та поперечку — не в сітку. А вже в компенсований арбітром час прудконогий Діланян вирвався на вільний простріл і міг забивати сам або віддавати пас Костромі на порожні ворота. Насправді ж усе скінчилося фолом останньої надії від голкіпера Гришакова і нереалізованим баришівцями штрафним.

"Кудрівка", розбазаривши в Ірпені голеві моменти з вельможною щедрістю, таки вирвала перемогу в основній міжусобиці Приірпіння. Грищенко забив у сьомій зустрічі поспіль, округливши особистий стрілецький рахунок двадцятим голом, а Скуратівський провів м’яч престижу технічним ударом із штрафного. Нульова нічия в Щасливому, вигідна для всіх, окрім "Авангарда", загострила турнірну ситуацію до справжньої інтриги. "Сокіл" вистояв і навіть мав наприкінці зустрічі два напівмоменти. А чемпіони слушно нарікають на себе, бо змарнували кілька насправді зручних моментів. Яловенко та Шваб, замикаючи гострі простріли партнерів, промахнулися, а Шваб, ще й опинившись сам на сам з голкіпером гостей, нехай і під гострим кутом, не влучив у ціль.

Результати 19-го туру

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — ДІНАЗ-2 (Вишгород) — 6:1 (Герасименко, 4, Громей, 29, Олійник, 40, Кушка, 65, Гаркуша, 69, Ярмак, 76 — Ковтун, 63).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 5:2 (Долженко, 6, 58, Савійсько, 23, Дроздов, 33, Давидовський, 88 — Третяк, 63, Миколайчук, 90+2).

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 3:0 (Алієв, 56, Апанчук, 80, Рубльов, 85, пн). Вилучення: Скляренко (Джуніорс, 79).

АВАНГАРД (Бзів) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 0:0.

КУДРІВКА (Ірпінь) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 2:1 (Грищенко, 37, Іоша, 71 — Скуратівський, 75).

ДЕСНА (Погреби) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 1:1 (Данілов, 14 — Полуденний, 16). Вилучення: Гришаков (Десна, 90+3).

Турнірна таблиця

Найкращі бомбардири

ФутболістКомандаГоли (Пен.)
1Артем Грищенко "Кудрівка"20 (1)
2Олександр Апанчук "Джуніорс"14 (1)
3Сергій Третяк "Любомир"10 (2)
4Олександр Шарило "Кудрівка"9
5Павло Дацюк "Патріот"9
6Адама Сек СФК "Сокіл"9 (2)
Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме