Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Кубок регіональних чемпіонів Київщини. "Джуніорс" відскочив у Бородянці

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
556
0

Екс-чемпіон області дивом уник поразки в сьогоднішньому матчі Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка.

Ні, "Джуніорс", як і годиться фавориту, володів ініціативою, мав нагоди для взяття чужих воріт, — один Апанчук змарнував їх аж кілька, але… На завершальній хвилині матчу Лящук, намагаючись розрядити ситуацію поблизу своїх воріт, зрізав м’яча саме туди з такою силою, що стійка гуділа ще довго. А в серії пенальті воротарі Осташевський та Рум’янцев по одному удару парирували. Вирішальним виявився промах господарів — Юрасов запустив м’яча вище воріт…

А в Ксаверівці гору в міжусобиці взяли гості з Гребінків. Одночасно героєм і антигероєм поєдинку став бомбардир Глитень. До перерви саме він, перехопивши необдуману передачу захисника "Аякса", відкрив лік голам. А в середині другого тайму, ударивши суперника, який не володів м’ячем, — достроково залишив поле і турнір у цілому. Дивно, проте саме після цього неприємного епізоду гребінківці заграли ще гостріше. Калиниченко, отримавши передачу від Рисенка, технічним ударом подвоїв результат. А ще за кілька хвилин уже Грицай скористався передачею Калиниченка і встановив остаточний рахунок.

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИХ ЧЕМПІОНІВ ІМ.БЕЗНОСЕНКА-2019. ДРУГИЙ РАУНД. 11 вересня, середа

БУДІВЕЛЬНИК (Бородянка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:0, серія пенальті — 2:4.

Пенальті реалізували: Власюк, Петрушенко — Рожок, Ремезовський, Мартиненко, Лящук.

Пенальті не реалізували: Івахненко, Юрасов — Апанчук.

АЯКС (Ксаверівка) — ФК ГРЕБІНКИ — 1:3 (Кодацький, 81 —Глитень, 19, Калиниченко, 78, Грицай, 85). Вилучення: Глитень (Гребінки, 68).