Чемпіонат Київської області. 16-й тур. Чемпіон розгромив "Межигір'я"

Чемпіонат Київської області. 16-й тур. Чемпіон розгромив "Межигір'я"

1208
Чемпіонат Київської області. 16-й тур. Чемпіон розгромив "Межигір'я"
Фото - Романа Мальчевского

"Авангард" з Яловенком і без Яловенка — це дві різні команди, хоча й зіграв молодий екс-професіонал у чемпіонській дружині зі Бзова лише вдруге. Зате він повною мірою компенсував свою відсутність в Малій Солтанівці насправді результативною грою в Лютежі. Яловенко повів лік голам, реалізувавши пенальті за волейбол у виконанні Моршни, а потім аж двічі виступив асистентом у молодих бомбардирів. Цікаво, що Касабуцький довів рахунок до розгромного взагалі першим дотиком до м’яча, щойно вийшовши на заміну.

А "Кудрівка" довела свою рекордну серію до шести перемог у Калинівці. Майже півтора тайма гра була відносно рівною, з обопільними моментами. Суперники обмінялися схожими голами — влучними пострілами з другого поверху після зручних подач од кутового прапорця (асистентами виступили Бабор і Прокіпчук). Господарі могли навіть вийти вперед, але лідери сільської команди — Герасименко та Кушка — свої моменти змарнували. А нестримний Грищенко, який в останніх зустрічах не полишає поля без результативних ударів, знову вистрілив дуплетом. Останні кільканадцять хвилин ігрова перевага "Кудрівки" була взагалі тотальною — наче навипередки мчались автівка та підвода, і ще добре, що гості забили наприкінці один, а не кілька м’ячів.

"Патріот" знову зіграв валідольний матч, не матеріалізувавши в голи з десяток насправді зручних нагод і заробивши пенальті в свої ворота вже в компенсований арбітром час. Юні вишгородці, проте, свій шанс не використали, а господарі бодай на два голи таки спромоглися. Купрій, який відіграв особливо сильно сьогодні, забив сам і зробив голеву передачу партнеру, надійним у захисті та підприємливим у комбінаційній грі був і Григораш.

Продовжив успішну серію "Денгофф" — гості з Погребів уникли поразки в Денихівці завдяки віртуозно виконаному Воробеєм-старшим штрафному. "Меліоратор" виграв перестрілку снайперів у складному протистоянні з "Любомиром" — Третяк відповів лише дуплетом на хет-трик Джикії.

А "Сокіл" прогнозовано — на хвилях кубкового тріумфу — розгромив ослаблений "Беркут-Легіон", причому Захарченко та Окодува забили вперше в регулярному сезоні, а невтомний Ємельянов знову був найкращим на полі.

Результати 16-го туру

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:3 (Яловенко, 57, пн, Бондар, 76, Касабуцький, 84).

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 1:4 (Олійник, 53 — Іоша, 9, Грищенко, 71, 78, Здоренко, 90+1).

ДЕНГОФФ (Денихівка) — ДЕСНА (Погреби) — 1:1 (Коверник, 33 — А.Воробей, 58)

ПАТРІОТ (Баришівський район) — ДІНАЗ-2 (Вишгород) — 2:0 (Купрій, 23, Тітов, 84). Нереалізований пенальті: Шамрай (Діназ-2, 90+3). Вилучення: Бортовський (Діназ-2, 88 — друге попередження).

МЕЛІОРАТОР (Буча) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 3:2 (Джикія, 15, 25, 45 — Третяк, 74, 88). Вилучення:Парубець (Меліоратор, 80).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 5:0 (Адама, 14, Захарченко, 35, 39, Ємельянов, 82, Окодува, 89).

Турнірна таблиця

Найкращі бомбардири

ФутболістКомандаГоли (Пен.)
1Олександр Апанчук "Джуніорс"13 (1)
2Артем Грищенко "Кудрівка"11
3Сергій Третяк "Любомир"9 (2)
4Владислав Коба "Беркут-Легіон"7 (1)
5Євген Воробей "Десна"7
Оцініть
Поделитесь
Источник: КОФФ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме