У Києво-Святошинському районі дискваліфікували 14 гравців. Що відповідять у КОФФ?

У Києво-Святошинському районі дискваліфікували 14 гравців. Що відповідять у КОФФ?

894

У Києво-Святошинському районі дискваліфікували 14 гравців. Що відповідять у КОФФ?

Пару років тому Київська обласна федерації футболу гордо заявила про ведення на теренах столичного регіону правила "Один гравець – одна команда", згідно якого футболістам заборонялося паралельно виступати за декілька аматорських команд. Це викликало великий резонанс у кулуарах: нововведення отримало багато прихильників, але ще більше противників.

Хай там що, а "закону" треба дотримуватися. Проте, як це часто буває у нашій країні, правила писані не для всіх. Ті, хто мав можливості і пропозиції, продовжили паралельно виступати за декілька команд у чемпіонатах області та районів. І найприкріше те, що шкодувати про своє рішення "порушникам" не довелося, бо ніхто не контролював дотримання нововведення.

Ситуація зрушила з мертвої точки влітку минулого року. У липні 2018-го Білоцерківська міська федерація футболу найпершою на Київщини покарала порушника правила "Один гравець – одна команда". На гарячому був спійманий нападник білоцерківської "Сталі" Андрій Зозуля, який одночасно виступав ще й за команди Лосятина та Дмитрушок у чемпіонатах Васильківського району Київської та Уманського району Черкаської областей відповідно. Футболіста дискваліфікували до кінця сезону.

Читайте також: Правило "Один гравець — одна команда": дискваліфікація Андрія Зозулі

Через рік вже Київська обласна федерація футболу викрила 16 футболістів, які одночасно виступали за різні команди в чемпіонатах Київщини та Києва. КОФФ направила листи керівникам футбольних клубів "Асканія-Флора" (Калинівка), "Беркут-Легіон" (Бровари), "Гончарі", "Джуніорс" (Шпитьки), "Колос" (Пустоварівка), "Кудрівка", "Любомир" (Ставище), "Межигір’я" (Нові Петрівці) та "ДГ Шевченківське" (Денихівка), у якому вимагала пояснень стосовно участі гравців цих команд у фіналі Кубка Києва, що відбувся 23-го червня на стадіоні "Динамо". Та ніяких санкцій до порушників застосовано не було. За нашою інформацією, футболісти написали пояснювальні записки і обмежилися усним попередженням.

Читайте також: "Один гравець - одна команда": на Київщині виявили порушників регламентної норми

Те, що мав би зробити КДК КОФФ, на початку серпня виконав КДК Києво-Святошинської районної федерації футболу. 15-го серпня на офіційному сайті громадської організації були опубліковані рішення по декільком резонансним справам у районному футболі. Далі наводимо цитату:

"КДК розглянув кілька випадків участі футболістів – учасників змагань під егідою ГО КСРФФ, про які стало відомо з засобів масової інформації та доповідних записок посадових осіб ГО КСРФФ, в офіційних змаганнях під егідою інших федерацій футболу. За порушення регламентних норм змагань з футболу під егідою ГО КСРФФ (стаття 9 пункт 10), а саме правила УАФ "Один гравець – одна команда", КДК вирішив дискваліфікувати до кінця сезону наступних гравців: Сергій Андріїшин ("Зеніт" Святопетрівське), Андрій Білокінь (ФК "Гостомель"), Сергій Живий ("Джуніорс" Шпитьки), Олександр Зуєвич ("Колос" Музичі), Андрій Колодяжний ("Софія" Софіївська Борщагівка), Максим Ломако (ФК "Гореничі"), Денис Маринчук ("Джуніорс" Шпитьки), Денис Марченко ("Факел" Гостомель), Дмитро Осадчий ("Джуніорс" Шпитьки), Володимир Самборський ("Джуніорс" Шпитьки), Ян Смоляков (ФК "Гореничі"), Микола Тимченко (ФК "Гореничі"), Юрій Щериця ("Софія" Софіївська Борщагівка), Богдан Яременко ("Джуніорс" Шпитьки). За відповідне рішення проголосували два члени КДК, один – проти. Одночасно КДК повідомляє, що розслідування з приводу порушення гравцями – учасниками змагань під егідою ГО КСРФФ правила "один гравець – одна команда" не завершено. За наявності інформації про нові випадки таких фактів вищевказаний список буде доповнюватися гравцями – порушниками".

Цікаво, що на це відповідять у області? Чи почне КОФФ реально боротися за дотримання правила, як того вона вимагає від районних федерацій, чи й надалі все залишить на папері, закриваючі очі на численні порушення. Гравці самі себе видають. Вони публікують фотографії з матчів (або з трофеями) різних обласних і районних змагань, не переживаючи (або не думаючи) про можливі наслідки.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме