Екс-футболіст ЦСКА (Київ) допомагатиме команді з Богуславщини

Екс-футболіст ЦСКА (Київ) допомагатиме команді з Богуславщини

298

Асистент головного тренера, радник президента ФК "Гончарі" (Дибинці) Юрій Іванченко прокоментував останні клубні новини.

"Світ не без добрих людей! Зараз, коли триває перерва між першим і другим колом, наш земляк меценат Віктор Діденко, який свого часу починав грати у складі сільської команди села Дибинці і дійшов до команди ЦСКА (Київ), запропонував свою допомогу та фінансову підтримку в другому колі першості області. Будемо сподіватися, що своїм прикладом такі люди, як Петро Гавриленко та Віктор Діденко надихнуть інших підприємців, спонсорів, меценатів та просто людей, які люблять футбол і хочуть, щоб він жив у таких невеличких селах як Дибинці".

Нагадаємо, що у першості Київської області після 1 кола лідерство утримує ФК "Гончарі", який представляє село Дибинці Богуславського району. У турнірній таблиці підопічні Олександра Павліченка наразі на два очки випереджають "Юніор" (Макарів) та на п’ять "Центр Спорту-Фаворит"(Бориспіль). Цього сезону "Гончарі" налаштовані лише на перемогу у другому за рангом аматорському дивізіоні Київщини. Чемпіонат поновлюються найближчої неділі.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме