Чемпіонат Бучанської ОТГ. 14-й тур. "Чемпіон" розбив чемпіона

Чемпіонат Бучанської ОТГ. 14-й тур. "Чемпіон" розбив чемпіона

396

Чемпіонат Бучанської ОТГ. 14-й тур. "Чемпіон" розбив чемпіона

Лише чотири тижні тривала пауза у чемпіонаті Бучанської ОТГ, але й цього часу було вдосталь для того, щоб підготуватися до другої частини сезону. Схоже, відведений для відпочинку час найкраще провели футболісти ФК "Чемпіон". Ірпінці у центральному матчі 14-го туру знищили минулорічного чемпіона – бучанський "Арсенал".

Поразці "канонірів" є декілька виправдань. По-перше, команда через різні причини недорахувалася декількох провідних гравців. По-друге, "Чемпіон" на цей матч зібрав потужний, можна навіть сказати зірковий склад. Серед новачків ірпінської команди найбільше виділялися знані на Київщини майстри – Денис Маринчук та Ола Фабумні. Перший з них має чималий досвід виступів на професійному рівні. Маринчука мають добре пам’ятати вболівальники "Олександрії", "Оболонь-Бровар", "Арсенал-Київщина", а також "Ністри", якій він у 2007 році допоміг вибороти бронзові нагороди чемпіонату Молдови. Останнім часом Денис виступав за "Джуніорс" (Шпитьки), з яким у 2016 році став чемпіоном Київщини. До речі, за підсумками того сезону Маринчук був визнаний найкращим гравцем області.

Фабунмі декілька років тому непогано проявляв себе у "Черкаському Дніпрі", але вже тривалий час виступає на аматорському рівні. Ола – один із провідних гравців "Олімпії" (Савинці), яка є флагманом футболу Полтавщини (команда декілька років поспіль виграє обласний чемпіонат).

Перемогою 9:1 над "Арсеналом" ірпінці зробили певну заяву: схоже, вони готові кинути виклик Eurostone у боротьбі за чемпіонство, хоча наразі відрив між командами досить суттєвий (аж 11 очок). Представник Клавдієвого, до речі, у звітному турі здобув чергову легку перемогу. Цього разу Eurostone з рахунком 8:1 розгромив "Фенікс".

Щодо інших матчів, то "Зірка" та "Буча-Квартал" здобули очікувані перемоги, а головною несподіванкою стала перемога "Олімпіка" над "Курсором". Ще в одному матчі "Буча 03" у рівній грі на останній хвилині вирвала перемогу у "Стальпрофіль".

Результати 14-го туру

"Арсенал" - "Чемпіон" 1:9

Eurostone - "Фенікс" 8:1

"Здвиж-Блиставиця" - "Буча-Квартал" 0:6

"Буча 03" - "Стальпрофіль" 2:0

"Олімпік" - "Курсор" 3:1

"Зірка" - "КАтаН" 4:1

Турнірна таблиця

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме