Сергій Шут: "Ніщо не зупинить ідею, час якої настав. Це буде славне полювання"

Сергій Шут: "Ніщо не зупинить ідею, час якої настав. Це буде славне полювання"

177
Сергій Шут: "Ніщо не зупинить ідею, час якої настав. Це буде славне полювання"

Після вильоту "Джуніорс" з Кубка Київської області президент клубу Сергій Шут написав емоційний пост на сторінці команди у Facebook.

"Без поразок не буває перемог. Не помиляється той, хто нічого не робить. Вище носа… Ці та купу інших фраз довелося почути за останні дні. У відповідь лише посміхаюся…

Ми йдемо своїм шляхом. Невдовзі розпочнеться будівництво 2-ї черги нашого стадіону. Спорткомплексу, який стане одним з найкращих в Україні, де кожен зможе отримати навички з понад 40-ка видів спорту. А маючи хист і бажання – стати професійним спортсменом.

З весни ми запускаємо Дитячу футбольну школу. В ній викладатимуть найкрутіші українські тренери. Найталановитіші вихованці школи отримати можливість продовжити кар’єру в топових футбольних академіях світу. Ми тісно з ними співпрацюватимемо. Ми створюємо суперсучасні умови для тренувань та проведення повноцінних зборів.

Щодо футбольної команди… Минулий рік ми не ставили високих спортивних цілей. Метою були розбудова інфраструктури і трансформація команди. Але…

Прийшла пора - і ніщо не зупинить ідею, час якої настав! Мені дуже поталанило з крутим партнером, який теж живе футболом – Дмитром Димничем. Ми зголодніли до перемог на рівні області. Наш клубний музей зачекався нових трофеїв. Все перше коло мене запитували – де той "Джуніорс", якого побоювалися всі аматорські команди країни? Де неповторний атакувальний стиль, красиві комбінації? Чому Ви більше мучитесь, ніж граєте?

Щиро сподіваюсь, що всі ми побачимо в 2-му колі зовсім інший "Джуніорс" - не по складу чи кольорам форми. Ми будемо відрізнятися від нас першоколових по стилю гри, іскрою в очах і готовністю кожного зіграти як за себе, так і "за того парня". Тому просто з нами не буде жодній команді обласного чемпіонату. І ми ставимо перед собою найвищі цілі. І сподіваюсь, що в нас все вийде (і що для цього навіть не доведеться дзвонити Балашу).

А всіх глядачів і небайдужих закликаю регулярно приходити на стадіон і підтримувати нашу команду. Це буде "славне полювання"! Принаймні я на це щиро сподіваюсь".

Читайте також: Сергій Шут: "Наша мрія – дитяча футбольна школа"

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме