КОФФ проти маніпулювання змаганнями

КОФФ проти маніпулювання змаганнями

345
КОФФ проти маніпулювання змаганнями

Виконавчий комітет обласної федерації прийняв доповнення до Регламенту чемпіонату та Кубка Київської області 2019 року.

Відповідно до ст. 9 Конвенції Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями, на відповідні сторони покладено обов’язок обмежувати участь у ставках на спортивні змагання, зокрема виключення спортивних змагань, де організаційні умови та/чи ставки у спортивних умовах є неналежними.

Враховуючи чинність Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні", а також те, що усі змагання Київської обласної федерації футболу не мають статусу професіональних, вважаємо за потрібне вжити заходів щодо унеможливлення розміщення ставок на змагання в Київській області, як важливого та дієвого інструменту боротьби з "договірними" матчами.

Так, за результатом моніторингу ринку ставок на матчі всеукраїнських змагань встановлено, що підозрілі ставки на переважну більшість "договірних" матчів розміщуються після початку матчу в режимі "live" ("наживо"). Цей режим забезпечується завдяки присутності на матчі працівників (скаутів) компаній – посередників (провайдерів), які й здійснюють трансляцію подій на полі букмекерським організаціям швидше за відеотрансляції.

Беручи до уваги, що Київська обласна федерація футболу є організатором власних змагань, ми вносимо зміни до Регламентів змагань, додавши таке положення:

"Учасникам змагань забороняється самостійно або із залученням третіх осіб, в т.ч. на договірних засадах збирати, передавати або обробляти інформацію, в т.ч. статистичну інформацію, або іншим чином висвітлювати матчі, для подальшого її використання з метою організації спортивних парі та участі у них (розміщення ставок на спорт) у режимі "live" ("наживо").

Прийняття цього доповнення до Регламентів офіційних змагань дає змогу починати кримінальне впровадження щодо осіб, які намагаються маніпулювати змаганнями.

Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме