Кубок Київської області. 1/8 фіналу. "Любомир" і "Десна" у чвертьфіналі

841
0

"Асканія-Флора" навідалася до Ставища в другу суботу поспіль. Календарний матч актуальний лідер чемпіонату виграв з неабиякими труднощами. Сьогодні калинівці також були близькими до щасливого фіналу, але більшою мірою все-таки поталанило господарям. "Асканія-Флора" забила швидкий м’яч. Громей прийняв передачу партнера з ауту і потужним ударом спрямував шкіряного майже в дев’ятку. "Любомир" відігрався вже після перерви, коли Ставничий віртуозно виконав штрафний — м’яч обігнув живу стінку і заспокоївся в сітці чужих воріт. Але коли Кушка, відгукнувшись на подачу зі стандарту, головою переправив м’яча в сітку ставищенців, уже йшла 82-а хвилина і тому здалося, що саме цей гол і стане вирішальним. Але ні! Той же Ставничий наважився на відчайдушний удар після подачі Шишкіним кутового — і поцілив у верхній кут. А в серії післяматчевих одинадцятиметрових обидва воротарі — Сидорчук і Константинівський — залишилися в ролі спостерігаючих: місцеві футболісти промахнулись одного разу, приїжджі — двічі. 18—річний Ставничий, який до сьогодні провів три десятки матчів аматорського рангу і не забив у них жодного разу, відзначився ще й в конкурсі пенальтистів, оформивши своєрідний хет-трик, який запам’ятається хлопцеві на все життя.

А в Пустоварівці відносно рівна гра різних за рангом команд тривала більше години. Лише в останній 15-хвилинці досвід "Десни" став вирішальним фактором. Гол екс-збірника України Воробея та дубль молодого хавбека Постоловського вивели кубкового тріумфатора 2017 року до чвертьфіналу цьогорічного турніру.

Бучанці розгромили на виїзді першолігових аматорів з Бородянки. Лік голам повів Басалкевич, який опинився першим на відскоці м’яча і одним дотиком розстріляв ціль з лінії штрафного майданчика. Подвоїв рахунок Рижук, замкнувши ударом з повітря подачу Марчука від кутового прапорця. А вже по перерві Петрук заробив одинадцятиметровий (фол Мажуги) і сам обернув пенальті на третій гол.

Результати 1/8 фіналу

ЛЮБОМИР (Ставище) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 2:2 (Ставничий, 58, 90+3 — Громей, 4, Кушка, 82), серія пенальті — 4:3.
Пенальті реалізували: Заїка, Ставничий, Валієв, Козій — Бєлов, Кучерук, Дорогань.
Пенальті не реалізували: Шишкін — Громей, Ворона.

КОЛОС (Пустоварівка) — ДЕСНА (Погреби) — 0:3 (А.Воробей, 77, Постоловський, 81, 83).

ФК БОРОДЯНКА — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 0:3 (Басалкевич, 18, Рижук, 45+1, Петрук, 56, пн).

Саєнко, Горичевський, Гутніченко, Лідінфу (Легоцький, 63), Марцьоха, Мажуга (Івахненко, 57), Олексієнко (М.Юрченко, 46), Юрасов (Титенко, 46), Володін, Петрушенко (Д.Юрченко, 63), Шома — Яковчук (Самсоненко, 56), Нестерчук, Рижук, Марчук (Дубас, 46), Мельник (Радченко, 62), Мар’євич (Джикія, 67), Скуратівський (Огурченко, 72), Масник, Гарасюта, Басалкевич, Петрук (Драч, 56).

ЮНІОР (Макарів) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 1:1 (Сахно, 59 — Мішель, 31), серія пенальті — 5:4.
Пенальті реалізували: Богдюк, Волк, Боримський, Баранович, Шалон — Сусла, Сікорський, Ятленко, Кострома.
Пенальті не реалізували: Сахно, Лазебний — Кукса, Чорний, Полуденний.