Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Першість Київської області. 9-й тур. Гості були в ударі

Изменить размер a+ a-
574
0

Над фастівським "Машинобудівником" пронеслася гроза з дощем — початок матчу затримали, поле підмокло і до перерви футболісти призвичаювалися до нових умов. Але в середині другого тайму перевага майстровитіших гостей була вже беззаперечною. Долю зустрічі вирішили доречні та раптові переведення м’яча богуславцями з одного флангу на протилежний. Так і відбувся перший гол, коли Іванюк ефектно використав простріл Кульгука. Буквально за кілька хвилин уже сам Кульгук подвоїв результат, скориставшись передачею Зозулі. Найвлучніший стрілець "Гончарів" поставив і крапку вже в компенсований арбітром час, оформивши дубль і вийшовши в лідери гонки стрільців обласної першості.

Великі перемоги в гостях оформили миронівці та пустоварівці. В обох командах також знайшлися гравці, що вміють стріляти дуплетом — Бугаєнко, Ващенко та Скороход. Однак справжнім героєм ігрового дня став яготинець Дадаєв, який відзначився тричі. Чесно кажучи, уже давно кортить оцінити можливості Шаміля — технічного, винахідливого та цілеспрямованого гравця атаки — ще й на вищоліговому тлі. З-поміж інших стрільців обов’язково варто виокремити 44-річного Швеця: він продовжує — на заздрість юним! — забивати на будь-якому рівні. Хет-трик оформив і бомбардир обухівців Бойко. Шкода, що "Вертикаль" в цілому поки що не спроможна підтримати його ще й позитивним результатом. "Юніор", зігравши далеко не найкращий свій матч, вирвав перемогу завдяки майстерно виконаному Редчицем штрафному під завісу зустрічі.

Господарі сьогодні виграли тільки двічі, зате в особливо важливих матчах. Бориспільці, поступаючись після першого тайму, скористалися пасивністю бородянців уже після перерви. Дубль в активі легендарного Смаржа, який уміло скористався прострілами партнерів з флангу. А "Городок" обіграв "Арсенал" у напруженому, нервовому поєдинку з апеляціями та непорозуміннями. До перерви відзначився Антонов, який добив у сітку м’яча, що відскочив од стійки після повітряної атаки Кривши. А вже наприкінці зустрічі лідер васильківців Старцев ударом головою замкнув зручну подачу Мар’юшкіна.

Результати 9-го туру

ДИНАМО (Фастів) — ГОНЧАРІ (Дибинці) — 0:3 (Іванюк, 68, Кульгук, 72, 90+1).

ГОРОДОК (Васильків) — АРСЕНАЛ (Фастів) — 2:0 (Антонов, 21, Старцев, 90+1).

ВЕРТИКАЛЬ-ОБУХІВ (Обухів) — ЮНІОР (Макарів) — 3:4 (Бойко, 9, 19, 63 — Рахно, 15, Баранович, 16, Боримський, 75, Редчиц, 87). Вилучення: Калайда (Вертикаль, 89).

ЦЕНТР СПОРТУ-ФАВОРИТ (Бориспіль) — ФК БОРОДЯНКА — 3:1 (Смарж, 81, 86, Гуральський, 90+2 — Шома, 15). Вилучення: Мелашенко (ФК Бородянка, 86).

КРИСТАЛ (Яготин) — ЗОРЯ МИРОНІВЩИНИ (Миронівський район) — 3:6 (Дадаєв, 7, 60, пн, 79 — Мартиненко, 40, Ващенко, 41, 63, Никоненко, 76, С.Швець, 83, Пасечнюк, 87).

ФК БІЛА ЦЕРКВА — КОЛОС (Пустоварівка) — 1:5 (Лешенок, 79 — Юрковський, 24, Скороход, 45, 73, Бугаєнко, 54, 60).