Чемпіонат Київської області. 9-й тур. "Меліоратор" оступився, але залишився лідером

Чемпіонат Київської області. 9-й тур. "Меліоратор" оступився, але залишився лідером

590
Чемпіонат Київської області. 9-й тур. "Меліоратор" оступився, але залишився лідером
Фото - Романа Мальчевского

Бучанці змушують нас звикати до свого беззубого виступу на чужому полі. Третій матч поспіль Дмитро Дубас і його партнери безпорадні в атаках поза "Ювілейним". Хоча при цьому вони наступають і створюють моменти, але взяти ворота господарів не можуть. Не в останню чергу тому, що футболісти виходять на поле розслабленими, з усвідомленням свого високого статусу ситуативного лідера і ніби в очікуванні капітуляції суперника без опору. А коли з’ясовується, що таки мають справу з опонентом, налаштованим на рішучу боротьбу, відновити бездоганний в найкращих матчах настрій та груповий маневр, — уже не спроможні. Так сталось і в Лютежі, де "Меліоратор" пропустив швидкий друготаймовий гол і відігратися не зумів.

А тим часом у Калинівці, на чудовому газоні селищного стадіону, найпершу міжусобицю Броварського району на найвищому обласному рівні розіграли "Асканія-Флора" та "Десна". Захопливий, інтригуючий та безкомпромісний поєдинок, у якому саме гості меншою мірою заслуговували поразки, виграли господарі. Спочатку юний Олійник виграв повітряну боротьбу і влучно подовжив подачу Дороганя зі штрафного. А менш як за хвилину до завершення компенсованого арбітром Родіоненком ігрового часу "флористи" вирвали перемогу завдяки наполегливості під час останнього кутового. Подав Кучерук, оборонець Войтович струсонув м’ячем поперечку, а Громей виявився найуспішнішим на добиванні. Гол для "Десни" створили спільними зусиллями знамениті однофамільці Воробеї.

Хокейний рахунком і дивовижним перебігом подій ознаменували принциповий для суперників, адже відлуння минулорічної осінньої битви на "Прогресі" ще не вщухло, поєдинок у Денихівці команди Олександра Собковича та Євгена Щербини. Гості забили вже в дебюті і в перші півгодини довели результат до розгромного 4:0. Та після години гри рахунок був уже 3:4! Вищі за класом, на щастя для них, оговталися та повернулися на потрібний рівень змагання, що й обернулося катастрофічними 3:6 для денихівців. Дуплети в активі не лише Дацюка та Сікорського, причому останній відкрив лік особистий успіхів на Київщині вже з третьої спроби, але й Купрія та Костроми. Останній, грізний донедавна бомбардир, з роками набув ще й очевидної майстерності в підігруванні партнерам.

А зустрічі в Ірпені та Ставищі запам’ятаються стрілецьким дублем Колодяжного та виняткової краси голом Адама, який віртуозно переграв одразу після виходу на поле захисника та воротаря в яскравому стилі героїв минувшини на кшталт легендарних Ейсебіу та Пеле. "Меліоратор" веде турнірний караван і надалі, але тепер уже троє конкурентів мають умовну перевагу над ним.

Результати 9-го туру

ЛЮБОМИР (Ставище) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — 0:1 (Адама Сек, 46). Вилучення: Литвин (Сокіл, 77).

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 1:0 (Костюшко, 49).

ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 3:6 (Ткаченко, 35, Трушенко, 52, пн, Сахно, 63 — Купрій, 2, Сікорський, 12, 26, Дацюк, 21, 69, Діланян, 84).

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — ДЕСНА (Погреби) — 2:1 (Олійник, 38, Громей, 90+3 — Є.Воробей, 60).

КУДРІВКА (Ірпінь) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:2 (Круковець, 51 — Колодяжний, 16, 18).

Турнірна таблиця

Найкращі бомбардири

ФутболістКомандаГоли (Пен.)
1Олександр Апанчук "Джуніорс"9 (1)
2Євген Воробей "Десна"6
3Владислав Коба "Беркут-Легіон"5
4Олексій Поспєлов "Авангард"4
5Ярослав Піскун "Межигір'я"4
6Андрій Воробєй "Десна"4 (1)
7Дмитро Басалкевич "Меліоратор"4
Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме