Главная Аматорський футбол Київська область Чемпіонат Київської області. 8-й тур. "Меліоратор" відвоював статус лідера

Чемпіонат Київської області. 8-й тур. "Меліоратор" відвоював статус лідера

942

Яскравою перемогою над "Асканією-Флора" увінчали виступ на чудовому "Ювілейному" дружні та завзяті бучанці. "Меліоратор" залишився без хворого голкіпера та капітана команди Яковчука і з тактичних міркувань перевів до наступу вінгера Басалкевича. І не помилився! Юний Самсоненко творив дива на останньому рубежі, зокрема парирувавши небезпечні удари Дороганя та Кушки, а Басалкевич знову вистрілив дуплетом. Але героями матчу по-праву можна вважати ще й Гарасюту та Масника, котрі були насправді зразковими в асистентській роботі.

"Десна" та "Джуніорс", як і завжди, зіграли в яскравий та змістовний футбол — на хорошому, без будь-якого перебільшення, професійному рівні. Гості, либонь, були ближчими до загального успіху, але Апанчук, виконуючи одинадцятиметровий, програв очну дуель Гришакову. А пізніше господарі взагалі залишилися в чисельній меншості — аж на двадцять хвилин, але нічийний рахунок так і не змінився. Обидва голи, до речі, відбулися до перерви. Апанчук використав передачу Маринчука, а Воробей матеріалізував одинадцятиметровий, призначений за гру гостей рукою в своїй карній зоні.

"Авангард" обіграв "Кудрівку" без особливих зусиль, а найпомітнішими в зустрічі, що замикала восьмий ігровий день, виявилися заслужені ветерани та недавні професіонали Кондратюк і Коропецький. Вони грали в своє задоволення, асистували партнерам і відзначилися результативними ударами.

З істотною перевагою господарів поля минув і поєдинок у Броварах. Уже в першому таймі добре організована команда Мельника забила два м’ячі. Трасковський скинув шкіряного під удар Кобі, а Сирдюк увігнав м’яч могутнім ударом у ближню "дев’ятку" метрів з 25-ти. По перерві той же Сирдюк, який взагалі був одним з найкращих на полі, промчав флангом і вивів на вогневий рубіж Кобу, однак бомбардир ударив у стійку.

Аматори з Денихівки, з якими тепер працює вже третій тренер у цьогорічному сезоні — Олександр Собкович, мають усі підстави бути розчарованими. Бо це саме вони створили чимало нагод у чужих володіннях, переважали суперника після перерви насправді відчутно, але пропустили зовсім необов’язкові голи. До перерви комбінацію Сапоненко — Окодува завершив ударом головою Весельський. А в другому таймі чи не перший контрвипад "Сокола" призвів до стандарту, який виконав Ємельянов, і результативного добивання з гущі чужих і своїх Сапоненка. Нарешті уже в компенсований арбітром час Ємельянов ударом із штрафного ледь не від кутового прапорця несподівано для всіх (можливо, і для самого себе) поцілив у ближній кут чужих воріт.

Свою першу перемогу в цьогорічному сезоні "Патріот" здобув у матчі, який не тільки умовно варто розподілити на два тайми. До перерви "Межигір’я", організоване тренером Пахолюком, уміло та бережно контролювало м’яч і не давало супернику розгорнутися в широкоформатному наступі з довгими передачами вперед і жорсткими єдиноборствами по всьому полю. Така тактика, підкріплена суворою дисципліною, дала змогу гостям загострювати час од часу ситуацію в чужих володіннях. Однак Білошицький та Возний змарнували виходи на вогневий рубіж, а Піскун, опинившись в особливо зручній позиції, ударом головою в рамку не влучив. Що сталося по перерві, однозначно сказати важко. Так, "Патріот" навів лад у захисті, замінивши пару центральних оборонців. Як наслідок, Григораш став князювати в повітрі, Кострома продовжив безроздільно господарювати в опорній зоні, Скибенко, як і раніше, примножив упевненість одноклубників особливо надійною грою на останньому рубежі, а попереду Сікорський з партнерами тепер уже завзято штурмував чужий бастіон. Єдиний гол провів найкращий напівоборонець Київщини за підсумками минулого року Купрій, який отримав передачу від Костроми вже в зоні володінь Полозенка. Натомість хлопці з Нових Петрівців, забувши про настанови тренера та передматчевий план, збилися на хаотичну гру, підсвідомо підлаштовану під манеру суперника, — і це вже було зовсім інше "Межигір’я". Хоча й за цих обставин, деморалізовані під натиском опонента, гості могли вивезти з Баришівки й нічию. Як і в двох попередніх зустрічах на "Прогресі", "Межигір’я" провело масовану наступальну акцію на останній хвилині, під час якої найкмітливішим у веремії поблизу чужих воріт виявився Кот, але його постріл прийшовся в стійку…

Результати 8-го туру

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ДІНАЗ-2 (Вишгород) — 2:0 (Коба, 28, Сирдюк, 35).

Іщенко, Трасковський, Панченко, Співаков, Давиденко (С.Римарьов, 87), Сирдюк (Павлик, 81), Бондаренко, Шорников, Миколаюк (Шепковський, 62), Коба (Кривда, 68), Самотуга (Є.Пивовар, 77) — Прудников (Данилевський, 90+2), Я.Заїка, Блазунь, Дорошенко (Подоль, 67), Зубленко, Шамрай, Александровський, Чернишов, Ходаковський (Канавін, 87), Хаджинов (Климчук, 80), Малинич (Пелагенько, 73).

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — ДГ ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ (Денихівка) — 3:0 (Весельський, 27, Сапоненко, 68, Ємельянов, 90+2).

МЕЛІОРАТОР (Буча) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 3:0 (Басаалкевич, 48, 71, Гарасюта, 53). Вилучення: Кушка (Асканія-Флора, 65).

Самсоненко, Рижук (Нагорняк, 46), Змієвець (Мельник, 77), Нестерчук, Басалкевич, Парубець, Скуратівський, Гарасюта, Масник (Дубас, 53), Джикія (Драч, 55), Марчук (Гайдук, 74) — Атаманенко, Лебединець, Войтович, Ворона, Гаркуша (Жмакін, 55), Матвієнко (Бєлов, 77), Громей, Дорогань (Мазур, 77), Кучерук, Тверезенко, Кушка.

ПАТРІОТ (Баришівський район) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:0 (Купрій, 52).

Скибенко, Драган, Крамаренко (Єрмоленко, 46), Саливон (Григораш, 46), Сусла (Мішель, 39), Кукса (Полуденний, 69), Гайовий, Ковальов (Деко, 46; Дацюк 78), Кострома, Купрій, Сікорський — Полозенко, Овчинніков (Юзефович, 76), Кот, Скидан (Білошицький, 57), Гончарук, Казмірук, Моршна, Возний (Труський, 74), Колодяжний, Грачов (Ланін, 59), Піскун.

ДЕСНА (Погреби) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 1:1 (А.Воробей, 20, пн — Апанчук, 14). Нереалізований пенальті: Апанчук (Джуніорс, 53). Вилучення: Петрусенко, 75 — Науменко, 90+6.

АВАНГАРД (Баришівський район) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 3:0 (Сомов, 36, Кондратюк, 52, Коропецький, 56).