Меморіал Кирсанова. 1/4 фіналу. Команди Алієва і Воробея крокують далі

Меморіал Кирсанова. 1/4 фіналу. Команди Алієва і Воробея крокують далі

701
Меморіал Кирсанова. 1/4 фіналу. Команди Алієва і Воробея крокують далі
Фото - Романа Мальчевского

В Лютежі вищолігова "Межигір'я" виграв в "Юніора" і пробився до квартету найсильніших на традиційному березневому дійстві. Макарівські футболісти стали порушниками спокою на Меморіалі Кирсанова, але здолати чвертьфінального бар’єру на змогли. В окремі моменти вони були організованими, самовідданими та гострими в атаках і навіть відзначилися голом, коли Приступа завершив фланговий прохід ударом без підготовки. Але вищий загальний клас і досвід лідерів "Межигір’я" таки далися взнаки.

Спочатку Гончарук осмисленою передачею вивів на вогневий рубіж Труського і той започаткував лік забитих м’ячів. Потім Колодяжний ударом із штрафного подвоїв результат. І той же Колодяжний, уже ближче до кінця зустрічі, забезпечив комфортну перевагу фавориту, спіймавши м’яча на відскоці і спрямувавши його низовим ударом у ціль.

На жаль, загальний піднесений настрій, що панував на "Лютіж Арені", зіпсував неспортивною поведінкою та брутальним ставленням до бригади арбітрів тренер "Юніора" Микола Ососок, вилучений з технічної зони ще за нічийного рахунку.

Другий чвертьфінальний матч на Меморіалі Кирсанова переможця не виявив, тому довелося виконувати пенальті. Сама зустріч може слугувати взірцем для тих, хто полюбляє жорсткі та безкомпромісні протистояння команд. Справжня футбольна битва була прикрашена рідкісним за красою голом наших земляків із Погребів. Андрій Воробей, граючий тренер "Десни", забив м’яч із штрафного, в стилі легендарного динамівця 60-х років минулого століття Віктора Серебряникова — дивовижною дугою.

Чемпіони Житомирщини відігралися невдовзі по перерві, коли Дмитро Масальов уміло замкнув простріл партнера. А в серії післяматчевих одинадцятиметрових фатальним для "Полісся" став останній удар Євгена Савчука, відбитий Роман Коростишевським.

До гурту переможців на Меморіалі Кирсанова долучились "Авангард" і "Штурм". Міжусобиця по-баришівськи повноцінною не стала. "Патріот", який потерпає від хвороб і травм виконавців, не зміг задіяти одразу п’ятьох провідних титулярів — Гайового, Килипенка, Костроми, Пилиповця та Романюка. Та й ті, що вийшли на поле, виявилися не в найкращому стані. "Авангард" увінчав голом одну з перших атакувальних акцій, скориставшись позиційним огріхом Мішеля. Панфілов і Шваб вискочили на Скибенка вдвох і матеріалізували нагоду в гол. А під завісу тайму Товт реалізував одинадцятиметровий, призначений арбітром за гру Лапіна рукою. По перерві Леонідов допоміг відзначитися Сомову, а Зелді і Дарда перевірили на міцність каркас чужих воріт. Натомість "Патріот" був реально близьким до результату хіба що двічі. Сусла зі штрафного ледь не поцілив у "дев’ятку", а Полуденний схибив, намагаючись спрямувати м’яча в порожні ворота майже від центрального кола.

Виграв свій матч і "Штурм". Обидві команди зіграли енергійно, мали слушні нагоди, але більше поталанило киянам. Алієв навісив до володінь "Чайки", де суперники сфолили на Листопаду. Тимофій сам виконав вирок арбітра, нагадавши результативним ударом свій статус дворазового князя стрільців Меморіалу Макарова.

МЕМОРІАЛ МИКОЛИ КИРСАНОВА-2019. ЧВЕРТЬФІНАЛ. 17 березня, неділя

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ЮНІОР (Макарів) — 3:1 (Труський, 25, Колодяжний, 29, 71 — Приступа, 56).

ПОЛІССЯ (Ставки) — ДЕСНА (Погреби) — 1:1 (Масальов, 55 — А.Воробей, 44), серія пенальті — 4:5.

АВАНГАРД (Бзів) — ПАТРІОТ (Баришівський район) — 3:0 (Шваб, 4, Товт, 45, пн, Сомов, 65).

ШТУРМ (Київ) — ЧАЙКА (Вишгород) — 1:0 (Листопад, 36, пн).

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме