Чемпіонат Київської області-2019: контури сезону

Чемпіонат Київської області-2019: контури сезону

761
Чемпіонат Київської області-2019: контури сезону

Сьогодні в офісі Київської обласної федерації футболу відбулася нарада представників обласних вищолігових колективів.

Василь Наливайко, Виконавчий директор, привітав учасників зібрання і передав їм щирі вітання від очільника КОФФ Ярослава Москаленка. А куратор чемпіонату Київщини Валерій Валерко ознайомив присутніх з нормативними документами, принципом формування вищої ліги та схемою календаря змагань, а також провів передбачене регламентом жеребкування.

Чемпіонський титул зразка 2019 року виборюватимуть чотирнадцять команд. Це — "Авангард" (Бзів), "Діназ-2" (Вишгород), "Патріот" (Баришівський район), "Джуніорс" (Шпитьки), "Межигір’я" (Нові Петрівці), "Меліоратор" (Буча), ДГ "Шевченківське" (Денихівка), "Десна" (Погреби), "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка), "Любомир" (Ставище), "Асканія-Флора" (Калинівка) та "Беркут-Легіон" (Бровари).

Читайте також: Чемпіонат Київської області: шістнадцять претендентів на вищу лігу

На жаль, представники ФК "Бровари" проігнорували офіційну передсезонну нараду, а це означає, що пристоличний клуб відмовився від участі в обласному чемпіонаті. Відтак на дві вакансії претендують "Штурм" (Гореничі), "Кудрівка" (Ірпінь) та ФК "Біла Церква". Остаточний склад учасників обласних вищолігових перегонів з’ясується лише 20 березня. Саме до цього дня команди мають виконати передбачені регламентом організаційні та матеріальні зобов’язання.

Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме