Фестиваль зимового футболу УАРДЮФ: "Колос" і "Сокол" стартували з перемоги

Фестиваль зимового футболу УАРДЮФ: "Колос" і "Сокол" стартували з перемоги

368

Фестиваль зимового футболу УАРДЮФ: "Колос" і "Сокол" стартували з перемоги
Фото - Романа Мальчевского

У Вишневому стартував Фестиваль зимового футболу – турнір, організований Українською асоціацією розвитку дитячого та юнацького футболу (УАРДЮФ). За головний приз турніру змагатимуться вісім команд. Шість з них представляють групу 2 чемпіонату України U-19 у першій лізі, а саме: "Колос" (Ковалівка), "Чемпіон" (Київ), ДЮСШ-15 (Київ), "Зміна-Оболонь" (Київ), "Любомир" (Ставище) та АРЗ (Біла Церква). Іншими двома учасниками стали команди вищої ліги чемпіонату Київської області - СФК "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) та "Меліоратор" (Буча).

В перший ігровий день відбулися матчі першого туру у групі А. Першими на синтетичний газон стадіону "Центральний" вийшли "Чемпіон" та "Колос". Підопічні Андрія Костенка краще виглядали за більш молодших суперників та у підсумку здобули закономірну перемогу. "Колос" вийшов вперед у середині першого тайму після класного удару захисника зі штрафного, а згодом ковалівці збільшили свою перевагу до двох м’ячів. Як і наприкінці жовтня у чемпіонаті України, зустріч команд завершилася перемогою "Колоса" з рахунком 2:0.

У іншій парі успіх відсвяткував СФК "Сокіл". Значно оновлена команда Олега Самченка з рахунком 6:0 розгромила київську "Зміну-Оболонь". З гравців, які захищали кольори "соколів" у минулому році, у стартовому складі на поле вийшли: Денис Сабатюк, Микита Шорніков, Сергій Скаскевич, Олексій Онікієнко, Віталій Ємельянова та Ігор Байдалук. Решта – новачки команди, серед яких був і добре відомий на Київщині Олександр Пустовіт. Підопічні Олега Самченка ще до середини першого тайму забили у ворота суперника два м'ячі, а розвинули свій успіх вже після перерви.

"Колос" U-19 (Ковалівка) - "Чемпіон" U-19 (Київ) 2:0

СФК "Сокіл" (Михайлівка-Рубежівка) - "Зміна-Оболонь" U-19 (Київ) 6:0

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме