Чемпіонат Київської області: шістнадцять претендентів на вищу лігу

Чемпіонат Київської області: шістнадцять претендентів на вищу лігу

281
Чемпіонат Київської області: шістнадцять претендентів на вищу лігу

Комітет проведення змагань Київської обласної федерації футболу підбив попередні підсумки заявкової кампанії.

Шістнадцять аматорських команд подали заявки на виступи в обласній вищій лізі в установлені строки. Одинадцять з них і минулого сезону змагалися в основному дивізіоні чемпіонату Київщини. Це — "Авангард", "Діназ", "Патріот", "Джуніорс", "Межигір’я", "Меліоратор", ДГ "Шевченківське", "Десна", "Сокіл", "Любомир" і ФК "Бровари".

Ще два колективи — "Асканія-Флора" та "Беркут-Легіон" — підвищилися рангом як переможець та призер обласної першості відповідно.

А ФК "Біла Церква", "Кудрівка" та "Штурм" розраховують заповнити можливі вакансії, сплативши передбачений регламентом обов’язковий і солідний вступний внесок.

Однак дві вищолігові команди — "Патріот" і ДГ "Шевченківське" — попросили в організаторів додатковий час для вирішення певних організаційних проблем.

Очікується, що передсезонна нарада представників аматорських команд, які зголосилися на виступи в обласній вищій лізі, відбудеться на початку весни — орієнтовно 5 березня. За її підсумками і буде сформовано остаточний список учасників. Але вже зараз відомо, що Комітет проведення змагань орієнтується на цифру чотирнадцять в кількості команд. Офіційні перегони заплановано почати 6 квітня.

Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме