Меморіал Щанова-2019. 4-й тур. Фаворити безжальні

Меморіал Щанова-2019. 4-й тур. Фаворити безжальні

571
Меморіал Щанова-2019. 4-й тур. Фаворити безжальні
Фото - ФК "Меліоратор"

Очікуваний з особливим інтересом поєдинок титулованих аматорів і професіоналів юніорського віку подією дня не став. "Авангард" швидко повів лік голам і надалі, безапеляційно контролюючи перебіг подій, не поділився з оболонцями ні ініціативою, ні результатом. Асистентом Сомова в дебюті виступив Бондар, який навдивовижу технічно "вирізав" передачу під удару партнерові. Два наступні голи стали наслідком очевидних, якщо взагалі не школярських помилок юніорів. Головко затримав м’яча рукою, і Товт долучився до рідкісного зазвичай списку воротарів із бомбардирським статусом. А потім уже двоє захисників киян не порозумілися між собою, і Дарда довів переможний результат до класичного.

"Меркурій" в минулому був особливо незручним опонентом для "Чайки" на зимових турнірах. Але не сьогодні. Професіонали впевнено довели свою вищість, попри затяте протистояння студентів. Лік голам повів Пономаренко, який реалізував одинадцятиметровий за фол Подоля на Тименку. Шевчук увінчав індивідуальний прохід ударом з низки невідпорних. Тименко забив головою, а Перепелиця, залишивши глядачем оборонця вже в штрафному майданчику, буквально вгатив м’яча в "дев’ятку". Кияни матеріалізували в гол одинадцятиметровий, що був призначений за фол на Мандровському.

Першу перемогу здобув "Агродім", який ще до перерви "розібрав на запчастини" далекий від досконалості командний механізм "Діназа-2". Цікаво, що результативний заділ у матчі для команди Миколи Тищенка здійснили колишні гравці чемпіонату Київщини: Кучеренко, який виступав за "Меліоратор", і Кучинський, вихованець "Локомотива".

Ситуація в групі "Б" загострилася до краю після того, як "Меліоратор" на характері буквально вирвав перемогу в грінченківців, а "Діназ" очікувано розгромив "Кудрівку".

Бучанці були помітно кращими до перерви, що засвідчив і гол Єрмоленка. Руслан одним дотиком переправив у сітку м’яча, що його зручно подав з флангу Гарасюта. Другий тайм, однак, уже потужніше провели молодші та мобільніші студенти. Вони двічі поновлювали рівновагу в рахунку і ще кілька слушних нагод змарнували. Никоненко забив з передачі Гавриленка, Швець – з подачі Заєця.

"Меліоратор" відчутно підсів, йому стало нестерпно важко захищатися на флангах, але волі до перемоги не забракло. Скуратівський, вискочивши на високу подачу Петрука, головою спрямував шкіряного в сітку. А вже в компенсований арбітром Гриньом час Гайдук, опинившись на м’ячі в неймовірній веремії, що зчинилася після передачі Марчука з флангу, буквально заніс шкіряного за контрольну межу. 3:2 — і харизматичний колектив Дмитра Дубаса зміцнив позицію лідера групи.

Читайте також: Руслан Єрмоленко: народження нового бомбардира "Меліоратора"?

А "Кудрівка" виявилася безсилою в очному протистоянні з учасником Аматорської ліги країни. "Діназ" уже на старті вистрілив дуплетом у проміжку між двома хвилинами, а після перерви довершив очікуваний розгром двома контрольними пострілами. Особливим виявився гол Ічанського: найрезультативніший з-поміж гостей застукав зненацька досвідченого Сабатюка "бомбою" метрів з тридцяти. А ще молодий Долженко започаткував особистий стрілецький реєстр на цьогорічних зимових турнірах під егідою Київської обласної федерації.

"Локомотив" і "Штурм" забезпечили неабияке видовище на стадіоні залізничників: обидві команди наступали багато і гостро, почергово перевіряючи на міцність каркаси воріт. Господарі в кожному таймі струсонули могутніми ударами поперечки — Литвин і Стефанський, а "Штурм" змарнував нагоди, котрі зазвичай завершуються голами. Долю цікавого поєдинку натомість вирішив рідкісний за красою далекобійний удар Гасанова: м’яч, випущений наче з гармати метрів за 22 від цілі, ледь не прорвав сітку в горішньому куті чужих воріт.

Читайте также: Меморіал Щанова-2019. 3-й тур. "Меліоратор" розгромив "Штурм", "Авангард" захопив лідерство

Результати 4-го туру

"Авангард" (Бзів) — "Оболонь-Бровар-U19" (Київ) 3:0
Голи:
Сомов 7, Товт 62 пен, Дарда 67

"Агродім" (Бахмач) — "Діназ-2" (Вишгород) 3:0
Голи:
Кучеренко 11, Кучинський 40, Кохановський 45

"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) – "Меркурій" (Київ) 4:1
Голи:
Пономаренко 32 пен, Шевчук 38, Тименко 58, Перепелиця 90+3 — Ченакал 48 пен

Турнірна таблиця групи А

МКомандаОВНПМ
1"Авангард" (Бзів)1031017-1
2"Чайка" (Петропавлівська Борщагівка)72109-3
3"Оболонь-Бровар" U-19 (Київ)62015-3
4"Агродім" (Бахмач)41125-6
5"НТЕУ-Меркурій" (Київ)41124-8
6"Діназ-2" (Вишгород)00040-19

"Меліоратор" (Буча) — Університет ім.Грінченка (Київ) 3:2
Голи:
Єрмоленко 37, Скуратівський 75, Гайдук 90+3 — Никоненко 59, Швець 83

"Штурм" (Київ) – "Локомотив" (Київ) 0:1
Гол:
Гасанов 80

"Діназ" (Вишгород) – "Кудрівка" (Ірпінь) 4:0
Голи:
Литченко 7, Долженко 8, Капаністий 73, Ічанський 86

Турнірна таблиця групи Б

МКомандаОВНПМ
1"Меліоратор" (Буча)930110-10
2"Діназ" (Вишгород)822010-1
3"Локомотив" (Київ)82208-6
4"Університет ім.Грінченка"721112-7
5"Штурм" (Київ)10132-8
6"Кудрівка"00046-16
Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме